بهترین نوع گرانول بازیافتی رنگی موجود در بازار

4.8
(20)

در بین انواع محصولات بازیافتی موجود در بازار، بهترین نوع گرانول بازیافتی رنگی معرفی می گردد. این محصولات به عنوان بهترین ماده اولیه در تولید محصولات پلاستیکی مورد استفاده واقع می شوند و قیمت مناسب آنها یکی از مهمترین شاخصه های قابل توجه آنها می باشد.

بهترین نوع گرانول بازیافتی رنگی موجود در بازار

تولید گرانول بازیافتی رنگی

گرانول بازیافتی رنگی شکل خاصی از مواد پلیمری پایه هستند که با اضافه کردن مواد افزودنی رنگی به گرانول رنگی تبدیل می گردند. در فرایند تولید این ترکیبات از افزودنی های دیگر به غیر از پودر های رنگی هم استفاده می‌ شود. و گرانول تولید شده دارای خصوصیات و ویژگی های متفاوت می باشد. وابسته به اینکه محصول تولیدی باید چه ویژگی هایی داشته باشد، در صنعت تولید گرانول های رنگی  از افزودنی های مختلفی استفاده می گردد.

به گرانول های رنگی در بازار گرانول های مستربچ هم گفته می‌ شود. برای تولید گرانول های رنگی روش های مختلف وجود دارد که با استفاده از هر یک از این فرمول ها، گرانول تولیدی شکل و ویژگی های متفاوتی خواهند داشت.

برای تولید این محصولات در ابتدا باید به به ترکیبات تولیدی، پلیمر های پایه اضافه شود، پلیمر های  پایه قابل استفاده در این زمینه پلی اتیلن، پلی استایرن، پلی پروپیلن، پلی آمید و پلی کربنات هستند. سپس با انتخاب پلیمر، این محصولات به دستگاه‌ های اکسترودر وارد می شوند و به یکی از روش‌ های قابل توجه تولید می گردند.

مهمترین روش ها در این زمینه روش برش زیر آب، روش برش با رینگ و روش تولید خشک می باشد. در طی فرآیندی که با استفاده از انواع روش های تولید گرانول انجام می پذیرد، افزودنی های مختلف به گرانول اضافه شده تا محصولات رنگی تولید شوند.

بهترین نوع گرانول بازیافتی رنگی موجود در بازار

قیمت گرانول رنگی

در تعیین قیمت گرانول بازیافتی رنگی، کیفیت مواد اولیه و وزن این محصولات و رنگ آنها قابل توجه می باشد. گرانول هایی که به رنگ مشکی هستند با توجه به میزان دوده و مواد اولیه نو یا بازیافتی قیمت گذاری می شوند. گرانول های سفید رنگ نیز با توجه به درصد تیتان موجود، قیمت نهایی آنها مشخص می‌ شود چرا که تیتان نقش مهمی در میزان سفید کردن انواع گرانول را بر عهده می‌ گیرد و بنابراین هر چقدر میزان تیتان بیشتر باشد کیفیت گرانول ها بیشتر بوده و قیمت آنها را بیشتر خواهد بود.

البته باید این نکته را نیز در نظر داشت که استفاده بیش از حد تیتان در  تولید انواع گرانول بازیافتی رنگی می تواند باعث عملکرد ضعیف محصولات شود. بنابراین گرانول های رنگی سفید را باید از تولیدکنندگان مطمئن و با اعتبار خریداری نمایید.

ما در این مجموعه ارائه کننده بهترین انواع گرانول های رنگی هستیم که شما مشتریان گرامی می توانید با ارتباط با مشاورین مجموعه ما ثبت سفارشات خود را به صورت کامل به انجام برسانید و از خرید خود نهایت رضایت را داشته باشید.

مجموعه اورال شیمی چندین سال است که سابقه تولید انواع گرانول های رنگی را از آن خود نموده است و با کارنامه درخشان به ارائه تولیدات خود به صورت مستقیم مشغول می باشد.

چقدر این مطالب برای شما مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوای سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: 4.8 / 5. تعداد آرا: 20

شما هنوز رای نداده اید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

روابط عمومی اورال شیمی