تولید مستربچ کربنات کلسیم آدامسی

4.7
(54)

تولید مستربچ کربنات کلسیم آدامسی در مجموعه اورال شیمی در حجم های عمده صورت می گیرد و تمامی متقاضیان این محصولات می توانند با مراجعه به این مجموعه خرید خود را تکمیل نمایند. مستربچ کربنات کلسیم یکی از بهترین افزودنی های مورد استفاده در تولید محصولات مختلف می باشد و به دلیل این که منشا طبیعی دارد، هیچ گونه محدودیتی برای استفاده از آن در صنایع مختلف وجود ندارد.

تولید مستربچ کربنات کلسیم آدامسی
                                                                             کامپاند کربنات کلسیم آدامسی

همه چیز درباره مستربچ کربنات کلسیم پرکننده

مستربچ کربنات کلسیم پرکننده در واقع یک ترکیب معدنی است که از طریق فرایند های مختلفی و با ترکیب مواد پتروشیمی و افزودنی ها تولید و عرضه می گردد. این محصولات به صورت کامل با از استخراج و پردازش سنگ های معدنی تولید می گردند و با ترکیب مواد پلیمری و افزودنی های پلیمری تولید آنها انجام می پذیرد. در هر یک از این شرایط کیفیت کربنات کلسیم تولید شده و مواد پلیمری و افزودنی ها یکدیگر تفاوت های دارد و می توان تفاوت قیمتی آنها را نیز در این زمینه اعلام نمود. در هر صورت می توان گفت کربنات کلسیم به عنوان بهترین پرکننده در صنایع مختلفی به کار گرفته می شود. یکی از مهمترین موارد مصرف کربنات کلسیم مربوط به صنعت پلاستیک و صنعت پلیمر می باشد که در سال های اخیر با تغییراتی که در ساختار تولید این پودر های میکرونیزه ایجاد شده است، بهترین شرایط در صنایع فراهم شده و بهبود شرایط اقتصادی نصیب تولید کنندگان فعال در این زمینه شده است.

تولید مستربچ کربنات کلسیم آدامسی گرید فیلم

تولید مستربچ کربنات کلسیم آدامسی پرکننده در گرید های متنوع بر اساس نوع محصول نهایی فرموله می شود و مزیت های فوق العاده را در تولید محصولات مختلف ایجاد می نماید. یکی از رایج ‌ترین این محصولات مستربچ کربنات کلسیم گرید فیلم است که در تولید اکثر فیلم های پلیمری با هدف کاهش قیمت نهایی محصولات تولید شده و افزایش کیفیت آنها به کار گرفته می ‌شود. مستربچ کربنات کلسیم به عنوان یک پر کننده در این میان کاربرد دارد و می تواند در چاپ پذیری بهتر فیلم های پلیمری و کاهش درصد مصرف مستربچ های سفید رنگ دیگر تاثیرات مثبتی داشته باشد.

مستربچ کربنات کلسیم آدامسی

مستربچ کربنات کلسیم آدامسی  به عنوان بهترین پر کننده در تهیه ظروف یکبار مصرف تا حدود ۷۰ الی ۹۰ درصد قابل استفاده بهینه می باشد. با توجه به افزایش روز افزون قیمت محصولات پلیمری برای تولید تولیداتی همچون فیلم های بسته بندی شفاف، انواع نایلون ها و نایلکس ها می توان از مستربچ های کربنات کلسیم تا ۳۰ درصد با صرفه اقتصادی بالا استفاده نمود. این ترکیبات به واسطه استفاده از پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم به صورت معدنی تامین می شوند و از قیمت فروش پایینی برخوردار هستند و نسبت به دیگر مواد افزودنی استفاده از آنها به صرفه تر می باشد. علاوه بر این موضوع مستربچ کربنات کلسیم خاصیت سازگاری زیست محیطی را دارد و برای محیط زیست و انسان هیچ گونه آسیبی را ایجاد نمی نماید. به همین دلیل محدودیتی برای استفاده از این محصولات لحاظ نشده است.

 تولید انواع مستربچ کربنات کلسیم پر کننده آدامسی گرید فیلم

قیمت مستربچ کربنات کلسیم آدامسی

قیمت مستربچ کربنات کلسیم caco3 آدامسی تحت تاثیر قیمت پودر های میکرونیزه مورد استفاده در تولید محصولات و همچنین قیمت پلیمر های پایه به کارگیری در این میان قرار می ‌گیرد. در راستای همین امر قیمت این محصول تولید کننده بسیار متفاوت و متغیر اعلام می گردد.

مجموعه اورال شیمی به عنوان بزرگترین تولید کننده مستربچ کربنات کلسیم پرکننده (فیلر) است که تشکیل شده است از مواد پتروشیمی و پودر معدنی کربنات کلسیم و ادتیوها که در صنعت به دلیل قیمت مناسب از این گرانول به عنوان پر کننده استفاده می کنند تا از مواد پتروشیمی و افزودنی پلیمری کمتری استفاده کنند با توجه به قیمت پایین کامپاند یا مستربچ کربنات کلسیم نسبت به مواد پتروشیمی باعث کاهش هزینه تولید و در نهایت هزینه مصرف کننده می شوداین مجموعه در حال حاضر حداقل قیمت را برای عرضه  مستربچ کربنات کلسیم پر کننده در نظر گرفته است. این مجموعه تولید کننده تمامی مراحل تولید و عرضه این محصولات را بدون واسطه ها به انجام می رساند و این یکی از مهمترین دلایلی است که می تواند ارزانترین قیمت را در فروش محصولات خود لحاظ نماید. قیمت مستربچ کربنات کلسیم در مقایسه با دیگر مستربچ ها نیز پایین ‌تر است و همین پارامتر، شرایطی را برای استفاده از این محصول در صنعت پلاستیک سازی و تولید انواع فیلم های پلیمری ایجاد نموده است.

قیمت مستربچ کربنات کلسیم آدامسی

فروش مستربچ کربنات کلسیم درب کارخانه

فروش مستربچ کربنات کلسیم از درب کارخانه یک ایده بسیار قابل توجه برای خریداران عمده این محصولات است و در واقع کارخانه دار هایی که به صورت شفاف، از این طریق محصولات خود را ارائه می نمایند جزو محبوب ترین شرکت های عرضه کننده نیز به شمار می ‌روند. فروش مستربچ کربنات کلسیم به صورت مستقیم با حداقل قیمت ها انجام می پذیرد و در واقع صنایع وابسته به این محصولات به راحتی می ‌توانند از قیمت پایین ترکیبات استفاده کرده و محصولات را با بالاترین کیفیت به بازارهای هدف ارائه دهند.

برای دریافت قیمت و مشاوره در زمینه استفاده از مستربچ کربنات کلسیم در تولید محصولات پلاستیکی و… با کارشناسان فروش مجموعه اورال شیمی تماس حاصل فرمایید.

چقدر این مطالب برای شما مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوای سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: 4.7 / 5. تعداد آرا: 54

شما هنوز رای نداده اید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

روابط عمومی اورال شیمی