صادرات مستربچ سفید پلی اتیلن +قیمت روز

5
(1)

صادرات مستربچ سفید پلی اتیلن (pe)با قیمت روز و مناسب فرصت خوبی را برای فعالان اقتصادی و بازرگانی ‌های صادراتی برای به دست آوردن سود بیشتر به وجود آورده است چون این ترکیبات با هدف کاهش هزینه ‌های تولیدی و تولید محصولات جدید تر با استقبال زیادی از سمت مصرف کنندگان در صنایع مختلف رو به رو شدند و از بازار فروش پررونقی برخوردار هستند.

صادرات مستربچ سفید پلی اتیلن +قیمت روز

تولید و صادرات مستربچ سفید پلی اتیلن (pe)

مراحل تولید مستربچ سفید پلی اتیلن (White masterbatch) شباهت بسیار زیادی به مراحل تولید دیگر مستربچ ‌ها دارد و در واقع بیشترین تفاوت در این میان در نوع پلیمر ها و افزودنی ‌هایی هست که در خطوط تولیدی این ترکیبات با یکدیگر ترکیب می ‌شوند؛ در بحث تولید این محصولات فرمولاسیون مواد اولیه به عنوان مهم ‌ترین و اصلی ‌ترین مرحله فرایند تولید مورد توجه قرار می ‌گیرد و مرحله‌ ای است که در آن حتماً باید فرمول بندی دقیقی از ترکیبات مستربچ انجام پذیرد.

دقت و تمرکز تولید کنندگان در این مرحله بسیار حساس در نسبت اجزای فرمولاسیون مانند رنگ‌ ها و مواد افزودنی دیده می ‌شود که باید حتماً با ظرافت خاصی اندازه‌ گیری و وزن شوند و در واقع برای رسیدن به نتایج مطلوب ‌تر باید مواد اولیه در این مرحله با سرعت بالاتری با یکدیگر ترکیب شوند.

بعد از این مرحله خوراک دهی قابل توجه است و میزان تغذیه اجزای دستگاه متناسب با کیفیت خروجی دستگاه‌ ها در این مرحله مشخص می ‌گردند؛ مرحله سوم، مرحله اختلاط است که باز هم نحوه عملکرد تولید کنندگان در این مرحله می ‌تواند تاثیر بسزایی در افزایش یا کاهش کیفیت تولیدات نهایی داشته باشد؛ در این مرحله بسیار موثر مخلوط های مذاب و رنگدانه‌ ها با یکدیگر ترکیب می ‌شوند و دمای مخزن تنظیم می‌ شود تا به گرانول تبدیل شوند.

به صورت کلی مرحله اختلاط این ترکیبات به کمک دستگاه‌ های مخلوط کن به خصوصی انجام می‌ پذیرد و در آخرین مرحله، الک کردن برای اطمینان یافتن از اندازه گرانول‌ های مستربچ مورد توجه قرار می ‌گیرد و در نهایت مستربچ ‌هایی با اندازه ‌های متناسب و محکم برای مصرف کنندگان معرفی می ‌شوند.

در تمامی مراحل گفته شده برای تولید مستربچ های سفید رنگ امکان ایجاد تغییراتی برای تولید کنندگان وجود دارد، پس خریداران و متقاضیان این محصولات می ‌توانند حتی به صورت سفارشی از این فرآورده ‌ها استفاده نمایند تا به بهبود کیفیت تولیدات خود برسند.

• اخبار روز :  عرضه مستربچ سفید پلی اتیلن 30 الی 70 درصد تیتان

تولید مستربچ سفید پلی اتیلن (pe)

خرید مستقیم مستربچ های سفید پلیمری

همان طور که مستحضر هستید یکی از اصلی ‌ترین دغدغه‌ های تولیدکنندگان صنایع پایین دست و میان دست، خرید مواد اولیه با کیفیت می ‌باشد و از آنجایی که مستربچ سفید پلیمری جزو مواد اولیه در حوزه‌ های مختلف صنعتی هستند، برای خرید این ترکیبات دغدغه زیادی در بین متقاضیان دیده می‌ شوند؛ عدم اطمینان از منصفانه بودن قیمت ‌ها در بازار های فروش اصلی ‌ترین دغدغه این خریداران می‌ باشد چون در بازار مرجعی اصلی برای قیمت گذاری این محصولات و همچنین قیمت واحد وجود ندارد و هر تولید کننده ‌ای بر مبنای روش ‌های خاصی قیمت گذاری این محصولات را انجام می ‌دهد.

از طرفی نوسانات ارز و قیمت‌ های جهانی مواد اولیه باعث تغییرات شدید آنها می ‌شود، در این میان خرید و صادرات مستربچ سفید پلی اتیلن از یک واحد تامین کننده مطمئن و منصفانه که محصولات با کیفیتی را عرضه می ‌کند باعث اطمینان خاطر تولید کنندگان عزیز خواهد شد.

خرید مستقیم مستربچ های سفید پلیمری

قیمت روز مستربچ سفید پلیمری

مستربچ سفید پلیمری از ترکیب و اختلاط پلیمر های پایه، افزودنی ‌های مناسب و دی اکسید تیتانیوم حاصل می ‌شود که مسلماً به دلیل تنوع هر یک از مواد اولیه گفته شده امکان تولید محصولات منحصر به فرد و متنوع وجود دارد؛ پس جای تعجبی نیست که این ترکیبات با تنوع بالا در بازار معرفی شده و قیمت آنها نوسانات بسیار زیادی داشته باشد.

تنوع و دسترسی به مواد اولیه متنوع برای تولید این محصولات به حدی است که برخی از شرکت‌ های تولید کننده بر اساس نیاز صنعتگران به صورت سفارشی تولید این محصولات را تکمیل می ‌نمایند و در مرحله بعد قیمت گذاری را هم به صورت ویژه به انجام می‌ رسانند.

همان طور که اشاره شد عدم وجود قیمت واحد برای فروش این محصولات در بازار مسلماً دغدغه زیادی را برای خریداران ایجاد می ‌نماید و آنها همواره به این موضوع توجه دارند که از کدام شرکت عرضه کننده محصولاتی را با قیمت روز و مناسب خریداری نمایند؟ پیشنهاد ما در این بخش از محتوا مراجعه به شرکت‌ های تولید کننده اصلی می ‌باشد.

مسلماً این شرکت‌ ها به دلیل حذف واسطه‌ ها، توانایی بیشتری در کاهش قیمت نهایی محصولات خود دارند؛ شرکت اورال شیمی یکی از اصلی ‌ترین عرضه کنندگان مستربچ سفید پلیمری است که هدف اصلی خود را جلب توجه و رضایت مشتریان قرار داده است؛ تولید کنندگان در حوزه‌ های صنعتی مختلف می ‌توانند با کارشناسان این شرکت ارتباط گرفته و ثبت سفارشات خود را انجام دهند.

چقدر این مطالب برای شما مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوای سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: 5 / 5. تعداد آرا: 1

شما هنوز رای نداده اید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

روابط عمومی اورال شیمی