فروش گرانول نوار تیپ درجه ۱

0
(0)

در دنیای امروزه دلایل ویژه ‌ای برای پر رونق بودن بازار فروش گرانول نوار تیپ درجه‌ ۱ وجود دارد چرا که با استفاده از این مواد اولیه ارزان قیمت انواع نوار تیپ مورد استفاده در صنعت کشاورزی با قیمتهای بسیار مناسب تولید و عرضه می گردند، همچنین در حال حاضر استفاده از نوارهای تیپ در صنعت کشاورزی، برای ایجاد شرایط آبیاری قطره‌ ای مزیتهای بسیار زیادی دارد و قیمت مناسب این محصولات می تواند در  گسترش صنعت کشاورزی تاثیر داشته باشد.

فروش گرانول نوار تیپ درجه 1

 

گرانول نوار تیپ

از زمانی که موضوع کمبود آب و هدر رفتن بالای آن در بخش کشاورزی در مناطق مختلفی از ایران مورد توجه همگان قرار گرفته است، استفاده از نوارهای تیپ و سیستم آبیاری قطره ای از اهمیت بسیار زیادی برخوردار شده است.

جالب است بدانید نوارهای تیپ در واقع همان لوله های در پیت داری هستند که برای آبیاری قطره ای مورد استفاده قرار می گیرند و برای تولید این محصولات از تجهیزات متنوع استفاده می‌شود که در این میان مواد اولیه گرانولی دارای صرفه اقتصادی بالای هستند.

گرانولها محصولات تولید شده از پلیمرهای پتروشیمی یا ضایعات پلاستیکی هستند که در هر یک از این شرایط با قیمت های متنوع به فروش می رسند و معمولاً برای تولید انواع نوارهای تیپ از گرانولهای بازیافتی با ارزانترین قیمت استفاده می ‌شود.

گرانول های بازیافتی به واسطه استفاده از مواد ضایعاتی در خطوط تولیدی آنها از قیمت بسیار پایینی برخوردار هستند و این محصولات در کنار قیمت پایین، دارای بالاترین درجه کیفیت بوده و انعطاف پذیری و کشسانی فوق العاده و قابل توجهی را به خود اختصاص می ‌دهند.

برای تولید انواع گرانول نوار تیپ از روشها و دستگاه های متنوع استفاده می شود که در ایران معمولاً استفاده از فرآیند تولید گرانول رشته ای بیشتر مورد توجه قرار می‌ گیرد چرا که دستگاه‌ ها و تجهیزات به کار گرفته شده در خطوط تولیدی این نوع گرانولها در ایران قابل تولید می باشند.

فروش گرانول نوار تیپ درجه 1

 

گرانول نوار تیپ درجه یک

به کارگیری مواد اولیه ارزان قیمتی همچون انواع گرانول نوار تیپ درجه یک، در خطوط تولیدی انواع نوارهای تیپ شرایط ایده‌آل را برای تولیدکنندگان و عرضه‌ کنندگان این محصولات ایجاد نموده است و همان طور که در مبحث فوق اشاره کردیم با استفاده از انواع گرانولهای بازیافتی این نوارهای تیپ با قیمتهای بسیار مناسب وارد فرآیند های تولید شده و در نهایت  صرفه اقتصادی خوبی در زمان استفاده از آنها برای کشاورزان ایجاد می گردد.

گرانولها معمولاً از ذوب شدن مواد آسیابی یا کندری به دست می ‌آیند و در واقع عملکرد دستگاه‌ های گرانول ساز در این میان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و دستگاه های گرانول ساز دقیقاً همان دستگاه هایی هستند که مواد اولیه گرانولی که شامل همان ضایعات پلاستیکی هستند وارد این دستگاه ها شده و با انجام فرآیندهایی، خروجی آنها به صورت گرانول دیده می شود.

به صورت کلی دستگاه های گرانول ساز با توجه به عملکردی که دارند این مواد را ذوب کرده و به شکل های خاص رشته ای و عدسی در می آورند.

دستگاه های گرانول ساز همچنین با توجه به نوع عملکرد شان دارای نمونه های تک مرحله ای و دو مرحله ای هستند و قابل ذکر است که نحوه عملکرد این دستگاه ها می ‌تواند در کیفیت انواع گرانولهای تولیدی تاثیر داشته باشند.

فروش گرانول نوار تیپ درجه 1

قیمت گرانول نوار تیپ

دلایل و پارامترهای خاصی برای متغیر بودن قیمت فروش گرانول نوار تیپ در بازار وجود دارد که خریداران عمده این محصولات می توانند با شناخت این دلایل، شرایط بهتری را برای خرید محصولاتی با قیمت های مناسب تر به دست آورند.

قیمت انواع گرانول در بازار هیچگاه ثابت نمی باشد و از همین ‌رو مشتریان باید دائماً قبل از سفارش دهی جهت دریافت لیست قیمت این محصولات اقدام نمایند و معمولاً قیمت انواع گرانولها در اولین مرحله بر اساس نوع فرایندهای تولیدی آنها مشخص می گردد.

همان طور که می دانید برای تولید گرانولها معمولاً از پلیمرهای نو یا از مواد ضایعاتی استفاده می‌ شود که این اصلی ‌ترین تفاوت قیمتی انواع گرانول عرضه شده در بازار می باشد، به نوعی که گرانولهای تولید شده از مواد اولیه نو دارای قیمت فروش بالاتری هستند و برای صنایع حساس به کار گرفته می شوند.

نوع دستگاه ها و تجهیزات به کارگیری در تولید انواع گرانولها از دیگر عوامل موثر در تعیین قیمت نهایی آنها می باشد، به نوعی که کارخانه های معتبر و فعال در این زمینه همواره تلاش می نمایند که از بهترین فرآیندها و دستگاه های تولیدی در این زمینه استفاده نمایند تا بتوانند در نهایت حداقل قیمت را برای فروش محصولات اعلام کنند.

مجموعه تولیدی ما یکی از برترین شرکتهای تولید کننده انواع گرانول در ایران است که با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی شرکتهای تولید کننده انواع نوار تیپ، قیمت گرانولهای عرضه شده برای آنها را در حد پایین نگه داشته است، البته پایین نگه داشتن قیمت این محصولات مستلزم اعتبار بالای این شرکت تولید کننده و مجهز بودن به آخرین دستگاه ها و تجهیزات می باشد.

در هر صورت می توان گفت شما مشتریان گرامی در صورت درخواست سفارش خرید بهترین انواع گرانول می توانید با مشاورین مجموعه ما به صورت مستقیم ارتباط برقرار نمایید.

چقدر این مطالب برای شما مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوای سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: 0 / 5. تعداد آرا: 0

شما هنوز رای نداده اید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

روابط عمومی اورال شیمی