قیمت مستربچ کربنات کلسیم گرید تزریقی

0
(0)

قیمت مستربچ کربنات کلسیم گرید تزریقی یک مسئله بسیار مهم برای تعیین میزان خرید و فروش محصولات در بین صنعتگران فعال می باشد چرا که مستربچ ها دارای نمونه های متنوعی هستند و تولیدکنندگان محصولات مختلف برای کنترل قیمت محصولات نهایی خود همواره تلاش می نمایند که به انتخاب ارزان قیمت ترین مستربچ بپردازند.

قیمت مستربچ کربنات کلسیم گرید تزریقی

تولید مستربچ کربنات کلسیم گرید تزریقی

فرایند تولید مستربچ کربنات کلسیم گرید تزریقی شامل مراحل مختلفی است که مهمترین مراحل در این میان در چهار گروه اصلی دسته بندی می شوند. مرحله فرمولاسیون، خوراک دهی اختلاط و الک کردن جزو چهار مرحله اساسی برای تولید بهترین مستربچ ها می باشد. در مرحله فرمولاسیون باید توزین دقیق از اجزای تشکیل دهنده انتخاب گردد و این امر می تواند در تولید محصولاتی با کیفیت بالاتر تاثیر زیادی داشته باشد. در مرحله خوراک دهی، میزان تغذیه اجزا متناسب با خروجی دستگاه ها انتخاب می شود. در این مرحله هم باید به میزان ورود مواد اولیه توجه شود. مرحله اختلاط یکی از مهمترین مراحل تولید مستربچ ها می باشد که در این میان در دماهای مناسب مخلوط کردن مواد اولیه با یکدیگر اتفاق می ‌افتد. آخرین مرحله هم مربوط به مرحله الک کردن است. در این مرحله از الک های با اندازه و سایز بندی متنوع برای اطمینان از اندازه مناسب مستربچ ها استفاده می شود و در واقع می توان گفت در همین مرحله مش بندی دقیقی از مستربچ های اعلام می گردد.

تولید مستربچ کربنات کلسیم گرید تزریقی

قیمت مستربچ کربنات کلسیم تزریقی

در تولید مستربچ کربنات کلسیم تزریقی همانند دیگر مستربچ ها از سه جز اصلی در کنار یکدیگر استفاده می شود که ترکیب کردن این سه جزء به میزان دقیق با یکدیگر می تواند در تعیین قیمت نهایی این محصولات تاثیر داشته باشد. مهمترین جزء تشکیل دهنده مستربچ های کربنات کلسیم، پودر کربنات کلسیم و جزء دیگر آنها مربوط به پلیمرهای پایه همچون پلی اتیلن و پلی پروپیلن می باشد. جزء سوم این محصولات نیز همان افزودنی های شیمیایی هستند که با هدف بهبود کیفیت و اثرگذاری به کار گرفته می ‌شوند. کیفیت و قیمت هر یک از این مواد اولیه به خودی خود در تعیین قیمت مستربچ کربنات کلسیم تزریقی تاثیراتی دارد. علاوه بر موارد گفته شده نام برند تولید کننده محصولات نیز می ‌تواند تاثیراتی در تعیین قیمت داشته باشد و خریداران باید در این مرحله دقت داشته باشند و خرید محصولات را به صورت مستقیم از تولید کنندگان به انجام برسانند. ما در این محتوا مجموعه اورال شیمی را معرفی می نماییم که جزو تولیدکنندگان برتر در ایران است و انواع مستربچ  و کامپاند کربنات کلسیم را با حداقل قیمت ارائه می نماید.

قیمت مستربچ کربنات کلسیم تزریقی

مزایای استفاده از مستربچ پر کننده کربنات کلسیم در صنعت

همانطور که میدانید مستربچ یا کامپاند کربنات کلسیم پرکننده بر پایه مواد پلیمری به عنوان افزودنی ارزان قیمت شناخته شده است که برای کاهش هزینه تولید مورد استفاده قرار می گیرد ولی کامپاند کربنات کلسیم پرکننده مورد استفاده در صنعت علاوه بر کاهش هزینه تولید مزایای دیگری از جمله :

۱-باعث افزایش مقاومت و سختی و افزایش پایداری حرارتی محصول می شود

۲-استفاده بهینه از انرژی در فرایند تولید

۳-  موجب استفاده کمتر از مواد پلیمری و به حداقل رساندن آسیب های زیست محیطی می شود

۴- کاهش هزینه تولید محصول

چقدر این مطالب برای شما مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوای سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: 0 / 5. تعداد آرا: 0

شما هنوز رای نداده اید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

روابط عمومی اورال شیمی