قیمت گرانول نایلون عسلی

0
(0)

بدون شک می توان اظهار داشت اطلاع رسانی در مورد قیمت گرانول نایلون عسلی و شفاف، توسط تولید کنندگان و عرضه کنندگان برتر انجام می پذیرد چرا که این اقدام می ‌تواند در شفاف ‌سازی فعالیتهای آنها تاثیر داشته باشد و خریداران می توانند با اطلاع از قیمت این محصولات، خرید مقرون به صرفه تری را انجام دهند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت گرانول نایلون (هاش)

گرانول نایلون عسلی ldpe

همان طور که مستحضر هستید در حال حاضر در مکانهای مختلف از انواع نایلون ها و نایلکس ها استفاده هایی می شود که برای اکثر مصرف کنندگان این سوال پیش می آید که ضایعات نایلون و نایلکس به کجا می‌ روند و این محصولات به چه صورتی بازیافت می شوند؟

اکثر نایلون ها در واقع پلاستیکهای ضایعاتی هستند که به کارخانه‌ های تولید کننده نایلون بر می ‌گردند و دوباره فرایندهای تولیدی آنها پشت سر گذاشته می شود.

نایلونهای ضایعاتی در اولین مرحله جمع آوری شده و به کارخانه ‌های فعال در این زمینه منتقل می شوند و سپس به کمک دستگاه های پیشرفته و مجزا شستشو و فرآیند تمیز کردن انواع نایلونها از هرگونه کثیفی انجام می پذیرد.

مرحله بعد مربوط به آسیاب کردن نایلونهای ضایعاتی می شود و در این مرحله از دستگاه های که دارای تیغه های بزرگ و برنده هستند استفاده می شود تا تمامی پلاستیک و نایلونها به قطعات بسیار ریزی خرد شوند و در دستگاه های گرانول ساز به قطعات گرد و با اندازه های مختلفی تولید می گردند.

انواع گرانولها با یکدیگر تفاوت هایی دارند که یکی از رایج ‌ترین این محصولات گرانول عسلی است که از مواد درجه دو تولید شده است و رنگ کدر و تیره ای را به خود اختصاص می ‌دهد و این محصولات برای تولید دوباره نایلونها و نایلکسها گزینه ایده آلی می باشند.

قیمت گرانول نایلون عسلی

 

قیمت گرانول نایلون

صفر تا صد مراحل تولید انواع گرانول نایلونی در تعیین قیمت این محصولات تاثیر گذار می باشد، به نحوی که در حال حاضر قیمت این محصولات توسط شرکتها و برندهای مختلف بسیار متفاوت اعلام می گردد.

در تعیین قیمت روز این محصولات عوامل همچون قیمت خرید مواد اولیه، درجه کیفیت، نام شرکت سازنده، شرایط و تحولات اقتصادی کشور و همچنین حجم بسته بندی و برآورد هزینه های مختلف توسط تولیدکنندگان مشخص می گردد.

یک نکته قابل توجه دیگر در مورد قیمت گرانول نایلون این است که این محصولات در دو نمونه نو و یا بازیافتی در بازارهای هدف معرفی می گردند که مسلماً آن دسته از گرانولهای نایلونی که به کمک مواد اولیه نو تولید می ‌شوند، کیفیت بالاتری داشته و با قیمت بیشتری نیز به فروش می رسند.

در صورتی که انواع گرانول نایلونی که به کمک مواد ضایعاتی تولید می گردند، به عنوان ارزان قیمت ترین مواد اولیه در تولید بسیاری از محصولات پلاستیکی به کار گرفته می شوند.

نوسانات ارزی کشور و شرایط اقتصادی متنوع در داخل کشور جزو مهمترین دلایلی هستند که قیمت مواد گرانول شده نایلون در بازارهای داخلی ایران ثابت و مشخص نمی باشد و خریداران عمده باید در زمان تهیه و خرید این محصولات نسبت به دریافت قیمت آنها به صورت روزانه اقدام نمایند.

گرانول نایلون جزو گرانولهای تولید شده به کمک مواد اولیه بازیافتی یا مواد اولیه پتروشیمی می باشد که در هر یک از این شرایط، قیمت این محصولات نیز با یک دیگر تفاوتهای بسیار زیادی دارد.

گرانولهای نایلونی نو، بعد از تولید به کارخانه های مجهز تولید محصولات پلاستیکی ارسال می شوند تا در آنجا در برابر حرارت قرار گرفته و فرایندهای ذوب شدن آنها انجام پذیرد و وقتی مواد اولیه به صورت مایع در آمدند به راحتی می ‌توان از آنها در تولید محصولات پلاستیکی استفاده نمود.

مواد گرانول شده در مقایسه با دیگر مواد اولیه مورد استفاده در صنعت پلاستیک، تقاضای بیشتری را به خود اختصاص می ‌دهند چرا که این محصولات دارای نگهداری راحت تر و حمل و نقل بهتر و آسانتری هستند و تمام این موارد می تواند به قیمت پایین این محصولات نیز مربوط شود.

در هر صورت قیمت مناسب مواد گرانول شده نایلون، حمل و نقل راحت آنها و در دسترس بودن این محصولات در کیفیتهای مختلف جزو مهمترین دلایلی است که بازار فروش این محصولات پر رونق می باشد.

اگر قصد خرید انواع مواد گرانول شده نایلون را دارید از طریق همین مرکز اینترنتی با مشاورین مجموعه ما در ارتباط باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن ثبت سفارشات شما مشتریان گرامی انجام پذیرد.

چقدر این مطالب برای شما مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوای سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: 0 / 5. تعداد آرا: 0

شما هنوز رای نداده اید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

روابط عمومی اورال شیمی