قیمت گرانول پلی اتیلن سنگین

0
(0)

قیمت گرانول پلی اتیلن سنگین را از مجموعه اورال شیمی استعلام بگیرید .این مجموعه با روشهای تولید و نوع مواد اولیه مورد استفاده در تولید انواع گرانول پلی اتیلن سنگین جزو مهمترین عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت نهایی این محصولات می باشد، به نوعی که این تولیدات به واسطه استفاده از مواد اولیه نو با قیمتهای بالاتر و به واسطه استفاده از پلاستیکهای ضایعاتی با قیمتهای پایین تر روانی بازار می شوند.

قیمت گرانول پلی اتیلن سنگین

گرانول پلی اتیلن سنگین

یکی از مواد پر مصرف برای تولید و فرآوری انواع محصولات پلاستیکی در صنعت، گرانول پلی اتیلن سنگین (hdpe) است و شکل گرانولی این محصول باعث شده است که قابلیت ذخیره سازی مناسب و راحتی داشته باشد و علاوه بر این موضوع حمل و نقل این محصولات بسیار راحت انجام می پذیرد و این جزو ویژگیهای کاربردپذیری این محصولات می باشد.

پلی اتیلن جزو پرمصرف ‌ترین پلیمرها دسته بندی می شود که به واسطه داشتن برخی از خواص و ویژگیهای منحصر به فرد در نمونه های متفاوتی دسته بندی می گردد و گرانول پلی اتیلن سبک، گرانول پلی اتیلن سبک خطی، گرانول پلی اتیلن سنگین و گرانول پلی اتیلن ترفتالات نمونه های متفاوت این ترموپلاستیک هستند که به شیوه های مختلف در صنعت به کار گرفته می ‌شوند.

ما در این محتوا در مورد گرانول پلی اتیلن سنگین اطلاعاتی را ارائه می نماییم، گرانول پلی اتیلن سنگین شاید جز پرمصرف ‌ترین و عمومی ‌ترین پلاستیکهایی باشد که تاکنون مورد استفاده قرار گرفته است و این ترکیب از نظر ساختار شیمیایی دارای زنجیره های مولکولی فشرده است که همین عامل باعث افزایش دانستیه این ترکیبات شده است.

این پلیمر مقاومت ضربه کمتری نسبت به نمونه های پلی اتیلن سبک دارد، اما مقاومت آن در برابر مواد شیمیایی و مقاومت در برابر تنش های شکننده محیطی بسیار عالی می باشد و در راستای همین موضوع از این نوع محصولات در تولید کالاهای تجاری مخصوصاً ظروف نگهدارنده سوخت، صندلی های مورد استفاده در فضاهای باز، لوله های انتقال آب فشار قوی، لوله های انتقال فاضلاب و همچنین اسباب بازیها استفاده می شود.

بهترین کارخانه تولید کننده گرانول پلی اتیلن در تهران

از معروف ترین گرانولهای پلی اتیلن سنگین می توان به نمونه های گرانول سنگین بادی و گرانول سنگین تزریقی اشاره کرد و این محصولات معمولاً از نظر خواص، کاربرد و روش تولید با یک دیگر تفاوتهای بسیار زیادی دارند.

اگر قصد خرید انواع گرانول پلی اتیلن در گریدهای مختلف را دارید، مجموعه ما یک شرکت معتبر در این زمینه می باشد و تولید و عرضه این محصولات را به صورت تخصصی به انجام می ‌رساند.

مجموعه ما برای راحتی شما مشتریان گرامی در زیر همین سایت فرم مخصوص درج اطلاعات قرار داده است و شما مشتریان گرامی می توانید با پر کردن این فرم اطلاعات خود را به ما منتقل داده تا ما بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن به سفارشات شما رسیدگی نماییم.

قیمت گرانول پلی اتیلن سنگین

قیمت گرانول پلی اتیلن

یکی از مهمترین نکات قابل توجه برای خریداران محصول گرانول پلی اتیلن در خریدهای عمده و صادراتی قیمت این محصولات است چرا که در این نوع خریدها، قیمت چندین برابر اهمیت پیدا می نماید و تفاوت در خریدهای جزئی و خریدهای عمده بسیار زیاد است، به نوعی که در خریدهای عمده در صورت دریافت قیمتهای مقرون به صرفه، شرایط اقتصادی بهتری برای خریداران و از آن طرف برای تولیدکنندگان محصولات مختلف فراهم می ‌گردد.

گرانول پلی اتیلن ترمو پلاستیک بسیار با کیفیتی است که در مراحل ویژه تولید و عرضه می گردد و در تولید این محصولات از مواد اولیه نو و مواد اولیه بازیافتی استفاده می ‌شود که در سا‌ل  های اخیر به واسطه مزیتهای تولید گرانول پلی اتیلن بازیافتی به این روش تولید توجه بسیار بیشتری شده است و در واقع در طی سه مرحله جمع آوری، مرتب سازی و پردازش مجدد پلاستیک ها، تولید گرانول انجام می پذیرد.

در اولین مرحله، پلاستیکها توسط کاربران در ظروف به خصوص ذخیره می شوند و و در مرحله بعد مرتب سازی این محصولات ذخیره شده انجام می پذیرد  و در مرحله پردازش مجدد، حتما باید مواد اولیه پلاستیک وارد مرحله ذوب گردند و در آخرین مرحله به صورت گلوله های جدید از داخل دستگاه های اکسترودر خارج شوند.

 

چقدر این مطالب برای شما مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوای سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: 0 / 5. تعداد آرا: 0

شما هنوز رای نداده اید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

روابط عمومی اورال شیمی