مستربچ کربنات کلسیم مخصوص قطعات تزریقی

0
(0)

مستربچ کربنات کلسیم مخصوص قطعات تزریقی به عنوان یک پرکننده که شامل پلیمر پایه پلی پروپیلن و کربنات کلسیم و افزودنی های شیمیایی است در تولید محصولات تزریقی به کار گرفته می شود. این ترکیب باعث کاهش قیمت نهایی محصولات تولید شده می شود و همچنین افزایش استحکام محصولات تولید شده را ایجاد می نماید.

مستربچ کربنات کلسیم مخصوص قطعات تزریقی

مستربچ کربنات کلسیم قطعات تزریقی

برای تولید مستربچ کربنات کلسیم قطعات تزریقی شرکت ها و برند های تولید کننده بی شماری به فعالیت مشغول هستند که در رقابت با یکدیگر تلاش می ‌نمایند محصولاتی را با کیفیت و قیمت عالی ارائه نمایند. مستربچ کربنات کلسیم مورد استفاده در تولید محصولات پلاستیکی تزریقی به عنوان یک فیلر یا پرکننده عمل می‌ کند و برخی از ویژگی های محصولات نهایی مانند افزایش ضریب کششی و استحکام نهایی و همچنین بهبود شرایط دوخت پذیری در فیلم های پلی اتیلن را چندین برابر می کند. شایان ذکر است که از مستربچ کربنات کلسیم قطعات تزریقی در تولید لوازم ساختمانی و بهداشتی، لوازم کشاورزی و باغبانی و همچنین صنایع گونی بافی استفاده می ‌شوند و این محصولات در بهبود چاپ پذیری، افزایش پایداری ابعادی، افزایش بازده تولیدی، کاهش هزینه های تمام شده محصولات تاثیرات مستقیمی دارند و استفاده از آن‌ ها در این صنعت مقرون به صرفه به نظر می رسد.

مستربچ کربنات کلسیم قطعات تزریقی

تولید مستربچ کربنات کلسیم پایه پلیمری

مجموعه اورال شیمی انواع گرید مستربچ پر کننده بر پایه مواد پلیمری پلی اتیلن، پلی پروپیلن، پلی کربنات، پلی استایرن، abs و… گرید تزریق و فیلم  از۳% تا ۸۰% کربنات کلسیم بر پایه مواد پلیمری تولید می کند که هر واحد تولیدی با توجه به محصول تولیدی و دیتا شیت خود سفارش خود را ثبت می کنند . مستربچ های تولیدی این مجموعه تماما از مواد پتروشیمی on گرید و ادتیو های وارداتی درجه یک و پودرهای معدنی درجه یک کربنات کلسیم و تالک تولید می شود که در صنایع زیر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد

۱-صنایع قطعات خودرو سازی

۲- صنایع قطعات الکترونیکی

۳- صنایع قطعات لوازم خانگی و اداری

۴-صنایع قطعات و لوازم کشاورزی و باغبانی

۵-صنایع گونی بافی

۶- صنایع تولید انواع ظروف یکبار مصررف و فیلم

۷- روکش سیم و کابل

مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید مستربچ کربنات کلسیم پایه پلیمری

 قیمت مستربچ کربنات کلسیم تزریقی

مجموعه اورال شیمی به عنوان بزرگترین و نخستین شرکت تولید کننده مستربچ کربنات کلسیم تزریقی در ایران با در نظر گرفتن شرایط تولیدی ایده آل و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه تلاش می نمایند که ارزان ترین قیمت را برای تولیدات خود اعلام نماید. قیمت مستربچ کربنات کلسیم تزریقی در این مجموعه تولید کننده به صورت کاملاً تخصصی مشخص و به متقاضیان اعلام می گردد.  مستربچ کربنات کلسیم تزریقی همان طور که اشاره کردیم با اهداف خاص و ویژگی ها و مزیت های مثبت در خطوط تولیدی محصولات مختلف استفاده می گردد. به کارگیری این مستربچ  در نهایت سبب افزایش بازده تولیدی می ‌شود و از چسبندگی مواد اولیه به دستگاه های فعال در این زمینه جلوگیری می گردد و همین پارامتر به خودی خود در افزایش کیفیت محصولات نهایی تاثیرات خود را ایجاد می نماید. استفاده از مستربچ کربنات کلسیم در صنعت تولید محصولات پلاستیکی باید متناسب با نوع کاربرد انتخاب شود چرا که مستربچ های کربنات کلسیم با درصد های مختلفی از پودر کربنات کلسیم به همراه پلیمر های پایه تولید و ارائه می گردد و این پارامتر می تواند در انتخاب بهترین مستربچ با ارزانترین قیمت مصرف کنندگان را یاری نماید.

چقدر این مطالب برای شما مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوای سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: 0 / 5. تعداد آرا: 0

شما هنوز رای نداده اید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

روابط عمومی اورال شیمی