کاربرد انواع گرانول بازیافتی در صنایع مختلف

0
(0)

کاربرد انواع گرانول بازیافتی پلیمری در صنایع مختلف به ویژگی های فیزیکی و شیمیایی این محصولات بستگی دارد. به عبارت دیگر می توان گفت از انواع گرانول بازیافتی در کاربردهای مختلفی استفاده می ‌شود. این ترکیبات جزو مقرون به صرفه ترین مواد اولیه هستند که منجر به بهره برداری بهتر از مواد پلاستیکی شده اند.

کاربرد انواع گرانول بازیافتی در صنایع مختلف

خریداران گرانول بازیافتی

 

در بازار خریداران گرانول بازیافتی، از این محصول در رنگ های مختلف و در فرآوری ابزارهای پلاستیکی متنوع بهره می برند. خریداران انواع گرانول بازیافتی بر اساس نوع خطوط تولیدی خود این محصولات را خریداری می نمایند. چرا که این ترکیبات دارای مشخصات و ویژگی های متفاوتی هستند و معمولاً از هر یک از آنها در تولید محصولات مختلفی استفاده می شود.

به عنوان مثال این ترکیبات بر اساس کاربرد و ماندگاری از گرید های مختلفی برخوردار هستند و برای تولید و ساخت وسایل آشپزخانه، لوازم بازی و روکش های سیمی از نمونه های متفاوت آنها استفاده می گردد. جالب است بدانید انواع گرانول ها بر اساس نوع روش های تولیدی نیز در نمونه‌های گرانول سبک، گرانول خطی و گرانول سنگی معرفی می گردند.کاربرد انواع گرانول بازیافتی در صنایع مختلف

انواع گرانول بازیافتی

همانطور که می‌ دانید در عصر حاضر پلاستیک و پلیمر ها جزو پرمصرف ترین مواد اولیه هستند که بسیاری از آنها به کمک انواع گرانول بازیافتی تولید می ‌شوند. این ترکیبات علاوه بر صرفه، اقتصادی از آلودگی‌ های زیست محیطی جلوگیری می نمایند.

ما در این مطلب می ‌خواهیم در مورد انواع گرانول های بازیافتی صحبت کنیم. در صنایع تولیدی گرانول ها را بر اساس معیارهای مختلفی دسته بندی می نمایند. یکی از مهمترین ملاک های تقسیم بندی این تولیدات توجه به جنس ماده پلیمری است که در تولید آنها به کار گرفته می‌ شود و بر پایه این مورد انواع گرانول پلی اتیلن و گرانول پلی پروپیلن در بازار موجود است.

یکی دیگر از مهمترین عوامل تاثیر گذار در تعیین دسته بندی انواع گرانول ها توجه به وزن مولکولی این محصولات می باشد. بنابراین بر اساس این پارامتر نیز گرانول ها دارای نمونه های گرانول سبک، متوسط و سنگین هستند و هر یک از خریداران می توانند بر اساس نیازهای خود، خرید این محصولات را به انجام برسانند.کاربرد انواع گرانول بازیافتی در صنایع مختلف

قیمت عرضه گرانول

 

متفاوت بودن گریدهای مختلف انواع گرانول بازیافتی شرایطی را برای عرضه این محصولات با قیمت های متفاوت فراهم کرده است. همانطور که در مبحث قبلا اشاره کردیم گرانول ها از جنبه های مختلفی تقسیم‌بندی می ‌شوند و خریداران باید این ترکیبات را با قیمت های متفاوتی خریداری و مورد استفاده خود قرار دهند.

در زمینه تعیین قیمت انواع گرانول بازیافتی نام برند و شرکت تولید کننده این محصولات از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که هر یک از کمپانی های تولید کننده در این زمینه قیمت های متفاوتی را بابت عرضه این ترکیبات اعلام می ‌نمایند. به عنوان مثال مجموعه اورال شیمی در سال های اخیر یک مجموعه تولید کننده موفق در این زمینه بوده است که بهترین محصولات را با نازلترین قیمت ها در این زمینه در اختیار تمامی مشتریان خود قرار می دهد.

چقدر این مطالب برای شما مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوای سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: 0 / 5. تعداد آرا: 0

شما هنوز رای نداده اید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

روابط عمومی اورال شیمی