بهترین کامپاند کربنات کلسیم مناسب گرید فیلم

0
(0)

بهترین کامپاند کربنات کلسیم مناسب گرید فیلم در مجموعه اورال شیمی تولید می گردد. این محصولات با هدف کاهش قیمت تمام شده در محصولات فیلمی از قبیل نایلکس، نایلون، کیسه زباله و سفره های یکبار مصرف مورد استفاده قرار می ‌گیرد و  علاوه بر این پارامتر باعث بهبود قابلیت چاپ بر روی محصولات گفته شده می شود.

بهترین کامپاند کربنات کلسیم مناسب گرید فیلم

کامپاند کربنات کلسیم گرید فیلم

بهترین کامپاند کربنات کلسیم مناسب گرید فیلم یکی از مهمترین تولیدات مجموعه اورال شیمی است که با اهداف خاصی در صنعت تولید محصولات فیلمی به کار گرفته می شود.  این محصولات بر اساس استاندارد های تعریف شده در بین صنعتگران وابسته به این محصول تولید شده است و تمامی تولیدکنندگان محصولات پلیمری همچون فیلم، نایلون، نایلکس، جامبو، فوم و کارتون ها می ‌توانند از این ترکیبات استفاده نمایند.
شایان ذکر است که بهترین کامپاند کربنات کلسیم گرید فیلم در صورت داشتن کیفیت قابل قبول به راحتی می تواند خاصیت آنتی بلاتینگ در فیلم های پلیمری را ایجاد نماید و همین پارامتر باعث ممانعت از چسبندگی لایه های نزدیک به هم می شود.  ایجاد خاصیت ضد لغزشی فیلم های پلیمری بر روی هم از دیگر مزیت های استفاده از این پر کننده های ارزان قیمت می باشد. علاوه بر تمامی این موارد به کمک استفاده از کامپاند کربنات کلسیم گرید فیلم تولید محصولات سفید رنگ بدون نیاز به استفاده از مستربچ های رنگی دیده می شود و این پارامتر از نظر اقتصادی برای تمامی تولید کنندگان اهمیت دارد.

کامپاند کربنات کلسیم گرید فیلم

بهترین کامپاند کربنات کلسیم مناسب سفره

بهترین کامپاند کربنات کلسیم مناسب گرید فیلم و مورد استفاده در صنعت تولید سفره های یکبار مصرف به صورت کاملا بهداشتی در مجموعه اورال شیمی تولید می گردد. این محصولات به کمک دستگاه‌ های اکسترودر دو مارپیچ موازی تولید می ‌شوند و به واسطه تجهیزات و دستگاه های دقیق در این مجموعه تولید کننده گرید های مختلفی از انواع کامپاند کربنات کلسیم ارائه می گردد.
کامپاند کربنات کلسیم در واقع از دو جزء اصلی پودر کربنات کلسیم بر پایه مواد پلیمری همچون پلی پروپیلن تولید می ‌گردد و مهمترین عاملی که در تعیین کیفیت محصولات تاثیرات مستقیم می گذارد شامل اندازه دانه بندی، توزیع یکنواخت ذرات کربنات کلسیم و پخش مناسب آنها در پلیمر های پایه می باشند.
کامپاند کربنات کلسیم به واسطه داشتن رنگ سفید و قیمت مناسب به عنوان بهترین پیگمنت سفید رنگ هم در این میان کاربرد دارد و به دلیل بالا بودن استحکام در این محصولات قابلیت چاپ نسبت به نمونه های دیگر چندین برابر می شود. جالب است بدانید یکی از اصلی ترین مشکلاتی که تولیدکنندگان سفره های یکبار مصرف با آن روبرو می شوند، پس زدن رنگ محصولات بعد از انجام فرآیند های تولیدی می باشد که این مشکل با اضافه کردن کامپاند کربنات، کاملا از بین می رود و ثبات رنگی محصولات تضمین می شود.

بهترین کامپاند کربنات کلسیم مناسب سفره

کامپاند کربنات کلسیم + فروش عمده

فروش عمده کامپاند کربنات کلسیم در عصر حاضر قابل توجه تمامی صنعتگران و تولیدکنندگان محصولات پلاستیک قرار می ‌گیرد چرا که این ترکیبات به عنوان بهترین پیگمنت سفید و به عنوان بهترین پرکننده و فیلر در این صنایع به کار گرفته می‌ شوند. کامپاند کربنات کلسیم که توسط شرکت های تولید کننده تولید و عرضه می گردد در بهبود خواص مکانیکی و ظاهری محصولات پلیمری و پلاستیکی تأثیرات مستقیم می گذارد و همین موارد باعث شده است که در حال حاضر به استفاده از این محصولات توجه بسیار زیادی شود.
فروش کامپاند کربنات کلسیم به صورت بسته بندی ۲۵کیلویی انجام می پذیرد شایان ذکر است که فروش عمده کامپاند کربنات کلسیم توسط مجموعه اورال شیمی برای تمامی متقاضیان این محصولات در سراسر کشور قابل انجام می باشد و هر یک از متقاضیان می توانند با بررسی کیفیت محصولات عرضه شده در این مجموعه در نهایت ثبت سفارشات خود را انجام دهند.

چقدر این مطالب برای شما مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوای سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: 0 / 5. تعداد آرا: 0

شما هنوز رای نداده اید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

روابط عمومی اورال شیمی