قیمت انواع مستربچ کربنات کلسیم

0
(0)

قیمت انواع مستربچ کربنات کلسیم بسته به میزان کربنات کلسیم مورد استفاده در تولید این محصولات و نوع کاربرد مستربچ یا کامپاند متغیر می باشد. کربنات کلسیم به عنوان پرکاربردترین پرکننده پلیمری در حال حاضر در صنایع شناخته شده و معروف می باشد و برای تولید اکثر پلیمر های نرم و سخت از این محصولات استفاده می شود.

قیمت انواع مستربچ کربنات کلسیم
کامپاند کربنات کلسیم گرید سفره یکبار مصرف

مستربچ کربنات کلسیم

مستربچ کربنات کلسیم در گروه ترکیباتی است که در تولید محصولات پلاستیکی مورد بهره ‌برداری قرار می ‌گیرد و باعث کاهش قیمت نهایی محصولات تولید شده و از طرفی افزایش کیفیت محصولات می ‌شود و در نتیجه رضایتمندی مشتریان را به ارمغان می‌ آورد.
مستربچ کربنات کلسیم از نظر ساختار شیمیایی در واقع یک مخلوط غلیظی است که در طی فرایند های حرارتی به شکل دانه ای بریده می شود. این محصولات به عنوان افزودنی های پلیمری کاربرد هایی دارند و در تولید محصولات پلاستیکی به کار گرفته شده و به این محصولات خواصی همچون رنگ و آنتی گاز را منتقل می کنند.

در تولید مستربچ کربنات کلسیم caco3 فرآیند های زیادی طی می شود تا در نهایت این محصولات ساخته شوند. یکی از مهمترین مراحل تولید مستربچ کربنات کلسیم مرحله ذوب شدن این محصولات است. در مرحله ذوب همه افزودنی ها و پلیمر های پایه در دستگاهی به نام اکسترودر با یکدیگر ترکیب می ‌شوند و سپس به شیوه خاصی از دستگاه خارج می گردند. بعد از این مرحله سرد شدن ترکیبات خارج شده باید انجام پذیرد و این محصولات بعد از سرد شدن به صورت جامد در می آیند و باید در ابعاد و اندازه های مشخص شده برش داده شوند.

مستربچ کربنات کلسیم

انواع مستربچ کربنات کلسیم

انواع مستربچ کربنات کلسیم به عنوان پرکننده در تولید محصولات پلیمری با هدف کاهش قیمت نهایی مورد استفاده قرار می گیرند. پودر کربنات کلسیم مورد استفاده در تولید مستربچ ها در واقع یک ماده ارزان قیمت و فراوان در ایران است که می‌ تواند سختی محصولات تولید شده را تحت تأثیر قرار دهد.
مقدار کربنات کلسیم مورد استفاده در تولید مستربچ ها به نوع کاربرد آنها بستگی دارد و در واقع مستربچ کربنات کلسیم با درصد های مختلفی تولید و برای استفاده در تولید پلاستیک ها، سلفون ها، رزین ها و نایلون ها به کار گرفته می شود.

مستربچ کربنات کلسیم به دلیل رنگ سفید به عنوان یک رنگدانه سفید رنگ در تولید محصولات رنگی نیز تاثیراتی را ایجاد می نماید. از مهمترین مزیت های مصرف انواع مستربچ کربنات کلسیم می ‌توان به افزایش استحکام و مقاومت فشاری و کششی محصولات، بهبود خواص مکانیکی و ظاهری، کاهش نیاز به استفاده از مستربچ های سفید رنگ به دلیل رنگ سفید این محصولات، بهبود قابلیت چاپ پذیری پلاستیک های تولید شده اشاره کرد.

فروش مستربچ کربنات کلسیم اورال شیمی

 فروش مستربچ کربنات کلسیم

بازار فروش مستربچ کربنات کلسیم در حال حاضر از رونق چشمگیری برخوردار شده است چرا که این محصولات به عنوان بهترین جایگزین در خطوط تولید محصولات پلاستیکی به کار گرفته می شوند.
مستربچ کربنات کلسیم دارای قیمت فروش پایینی است و مزیت هایی که در تولید محصولات پلیمری ایجاد می نماید، بسیار زیاد می باشد.برای فروش مستربچ کربنات کلسیم شرکت های تولید کننده از روش های متنوعی استفاده می نمایند که در این میان مجموعه اورال شیمی از طریق فرآیند های اینترنتی بهترین شرایط را برای عرضه این محصولات فراهم آورده است و در حال حاضر به صورت مستقیم، عرضه کننده این محصولات در سراسر کشور می باشد.

فروش مستربچ کربنات کلسیم توسط مجموعه اورال شیمی محدود به مرز های داخلی ایران نمی ‌شود و در واقع این مجموعه در زمینه صادرات این محصولات به دیگر کشور ها نیز فعالیت ‌های گسترده ‌ای را به انجام می ‌رساند. برای خرید انواع مستربچ کربنات کلسیم با حداقل قیمت از مجموعه اورال شیمی از طریق همین مرکز اینترنتی اقدام نمایید.

چقدر این مطالب برای شما مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوای سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: 0 / 5. تعداد آرا: 0

شما هنوز رای نداده اید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

روابط عمومی اورال شیمی