قیمت روز مستربچ کربنات کلسیم یا مستربچ پرکننده

0
(0)

قیمت روز مستربچ کربنات کلسیم یا مستربچ پرکننده بر اساس معیار های خاصی دچار تغییراتی می گردد و همین پارامتر ایجاب می دارد که خریداران به صورت آنلاین نسبت به دریافت قیمت این محصولات اقدام نمایند.

قیمت روز مستربچ کربنات کلسیم یا مستربچ پرکننده

مستربچ کربنات کلسیم یا مستربچ پرکننده

مستربچ ها محصولات و ترکیباتی هستند که با هدف کاهش قیمت نهایی و بهبود خواص محصولات مختلف به کار گرفته می شوند. مستربچ ها دارای نمونه های متفاوتی هستند که مستربچ کربنات کلسیم با نام تجاری مستربچ پر کننده شناخته شده و معروف می باشد. در خطوط تولیدی انواع مستربچ پرکننده از دستگاه ها و تجهیزاتی با عملکرد های مناسب استفاده می شود تا در نهایت این محصولات با کیفیت بالا تولید و در اختیار تمامی متقاضیان قرار گیرد.  تنوع مستربچ ها بسیار زیاد است و بهتر است خریداران در زمان تهیه و خرید این محصولات به فاکتورهای موثر در انتخاب انواع مستربچ توجه داشته باشند. از مهم‌ترین فاکتور ها در این میان می ‌توان به مطابقت پایه پلیمری مستربچ با مواد و کالاهای تولیدی اشاره کرد. غلظت یکنواخت و درصد مناسب افزودنی یا پیگمنت از دیگر موارد قابل توجه در این میان می باشد.

مستربچ کربنات کلسیم یا مستربچ پرکننده

همان طور که اشاره کردیم مستربچ کربنات کلسیم caco3 با نام تجاری مستربچ پرکننده یا فیلر هم شناخته شده است. قیمت این محصولات رابطه مستقیم با ادتیو های پلیمری و مواد پتروشیمی و نوع کربنات کلسیم مورد استفاده در تولید آنها دارد چرا که پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم که در تولید این ترکیبات مورد استفاده قرار می گیرند، از نظر خواص فیزیکی و شیمیایی با یکدیگر تفاوت هایی دارند و باعث می ‌شوند که قیمت نهایی محصولات نیز متفاوت باشد. علاوه بر موارد گفته شده نوع افزودنی های مورد استفاده در تولید مستربچ ها و مواد پتروشیمی on گرید نیز می تواند در تعیین قیمت آنها تاثیر زیادی داشته باشد. در راستای این امر متقاضیان بهتر است برای خرید مستربج پرکننده باکیفیت و ارزان قیمت به معتبرترین مرکز عرضه کننده این محصولات یعنی مجموعه صنعتی اورال شیمی مراجعه نمایند.

موارد مصرف مستربچ کربنات کلسیم

مستربچ کربنات کلسیم برای استفاده در صنایع مختلف مخصوصاً صنعت تولید انواع فیلم های پلیمری، تولید قطعات تزریقی و بادی، صنایع گونی بافی و صنایع بسته بندی مناسب می باشد و با هدف کاهش قیمت تمام شده محصول نهایی، افزایش قابلیت چاپ پذیری و رنگپذیری محصول و در نهایت تولید محصول سفید رنگ بدون نیاز به افزایش مستربچ های سفید استفاده می شود. علاوه بر موارد گفته شده تولید کنندگان محصولات پلاستیکی برای جلوگیری از تاثیر زغال سنگ یا روغن در تولید محصولات از مستربچ کربنات کلسیم استفاده می نمایند.

قیمت مستربچ پرکننده یا فیلر

مستربچ کربنات کلسیم مناسب سفره یکبار مصرف

مستربچ کربنات سفره یکبار مصرف یکی از انواع مستربچ های پرکننده تولید شده است که بر پایه رزین های همچون پلی اتیلن، پلی پروپلین و یا ترکیبی از این دو محصول به همراه افزودنی های کمک فرایندی تولید عرضه می گردد. این محصولات از قیمت فروش پایینی برخوردار هستند و به واسطه داشتن همین ویژگی در خط تولید انواع محصولات یکبار مصرف پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرند.

تولید و فروش مستربچ کربنات کلسیم سفره  (گرید فیلم) در اورال شیمی به صورت مداوم انجام می پذیرد. معمولاً از این ترکیب با اهداف خاص در صنعت تولید انواع سفره یکبار مصرف استفاده می شود که بهبود عملکرد و بهبود فرآیند های تولیدی جزو مهمترین اهداف در این زمینه می باشد. اضافه کردن کربنات کلسیم به مواد اولیه سفره های یکبار مصرف باعث بالا بردن مقاومت حرارتی آنها می ‌شود و همین ویژگی باعث افزایش سختی و کیفیت محصولات تولید شده می شود و فرآیند های تولید هم در این زمینه بهبود می‌ یابد و باعث می شود که مواد اولیه پلاستیک به سرعت حرارت گرفته و با سرعت خنک شود و این موضوع حتی در روند استفاده بهینه از انرژی تاثیر دارد. افزایش استحکام و افزایش پایداری محصولات تولید شده از دیگر مزیت ها و اهداف استفاده از مستربچ کربنات کلسیم در صنعت تولید سفره های یکبار مصرف می باشد.

چقدر این مطالب برای شما مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوای سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: 0 / 5. تعداد آرا: 0

شما هنوز رای نداده اید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

روابط عمومی اورال شیمی