کارخانه تولید گرانول پلاستیک

0
(0)

اعتبار بالا و مجهز بودن کارخانه تولید گرانول پلاستیک، شرایطی را برای تولید محصولاتی با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت ایجاد می نماید، به نوعی که برند های شناخته شده در ایران برای تولید محصولاتی با بالاترین کیفیت از دستگاه ها و سیستم های به روز و پیشرفته استفاده می کنند چرا که تولید انواع گرانول های پلاستیک از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

کارخانه تولید گرانول پلاستیک

کارخانه تولید گرانول 

در بزرگترین کارخانه تولید گرانول پلاستیک، خطوط تولیدی ویژه و دستگاه‌ ها و تجهیزات پیشرفته برای تولید بهترین گرانولها به کار گرفته می ‌شوند.

جالب است بدانید شیوه های تولید گرانولها در دو روش گرانول رشته ای و گرانول خشک خلاصه می ‌شود و هر یک از شرکتها و کارخانه های تولید کننده در این زمینه با داشتن تجهیزات مناسب یکی از دو روش گفته شده را انتخاب می نمایند.

ساده ترین دستگاه های تولید گرانول، دستگاه های گرانول رشته ای هستند و عملکرد این تجهیزات به این صورت است که پلاستیکهای بازیافتی بعد از ذوب شدن و عبور از صافیهای فلزی برای تولید وارد دستگاه های رشته ای می شوند و سپس رشته ها بلافاصله با عبور از آب، خنک شده و به دستگاه های خردکن هدایت می شوند.

ضایعات رشته ای در این زمینه با عبور از دستگاه ها به قطعات بسیار ریزی تبدیل شده و در نهایت برای بسته بندی شدن آماده می گردند.

در فرآیندهای تولید گرانول خشک از دستگاه ‌های متفاوت تری استفاده می شود و در این روش پلاستیکهای بازیافتی بعد از شستشو و ذوب شدن و عبور از صافیهای با سوراخهای بسیار ریز آماده مرحله خرد شدن می شوند، با این تفاوت که در این مرحله با حرکت سریع یکسری تیغه ها، قطعه کردن این محصولات بلافاصله انجام می‌ شود و سپس با عبور از لوله های سرد، این قطعات خرد شده خنک می شوند و در انتهای مسیر در یک جریان قرار گرفته و قطعات ریز و درشت کاملاً از یکدیگر جدا شده و برای بسته بندی کردن آماده می گردند.

تفاوت گرانول های بازیافتی در شیوه تولید آنها بسیار قابل توجه می باشد و در واقع بر اساس همین روش های تولیدی این محصولات در انواع گرانولها به بازارهای هدف ارائه می شوند.

کارخانه تولید گرانول پلاستیک

تولید گرانول پلاستیک

صنعتگران مختلفی هر کدام به نحوی با پلاستیکها در ارتباط هستند و تولید گرانول پلاستیک با هدف کاربردهای مختلف در بین صنایع انجام می پذیرد.

گرانولها به دو شیوه گرانول نو یا درجه یک و گرانول بازیافتی قابل تولید هستند که معمولاً گرانولهای نو و درجه یک از شفافیت و انعطاف پذیری بالاتری برخوردار بوده و با قیمت های بالاتری نیز به فروش می رسند و معمولاً از این نوع گرانولهای پلاستیک برای برخی از محصولات بهداشتی مخصوص سفره ها و ظروف یکبار مصرف استفاده می گردد.

در بسیاری از صنایع بحث کشسانی و انعطاف پذیری پلاستیک اصلاً مهم نیست، بنابراین در این زمینه ‌ها از گرانول بازیافتی استفاده می شود، به عنوان مثال از این نوع گرانولها در صنعت برق استفاده می شود، همچنین در راه تولید لوله های آب و فاضلاب هم این مورد قابل مشاهده می باشد.

جالب است بدانید گرانول پلاستیک بازیافتی دارای قیمت بسیار پایین تر در مقایسه با گرانولهای نو می باشد و آن دسته از تولیدکنندگانی که صرفه اقتصادی بالا برای خطوط تولیدی خود را مد نظر قرار می دهند، استفاده از گرانولهای بازیافتی برای آنها اهمیت دارد.

شایان ذکر است که اگر شما مشتریان انواع گرانول پلاستیک هستید می توانید با پر کردن فرم درج شده در همین سایت با مشاورین مجموعه ما ارتباط برقرار نمایید، پرسنل فعال در بخش فروش مجموعه ما به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سفارشات شما مشتریان گرامی می باشند.

 

چقدر این مطالب برای شما مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوای سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: 0 / 5. تعداد آرا: 0

شما هنوز رای نداده اید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

روابط عمومی اورال شیمی