تولید انواع مستربچ کربنات کلسیم سفارشی

0
(0)

تولید انواع مستربچ کربنات کلسیم سفارشی مستلزم استفاده از دستگاه ها و تجهیزات به روز و پیشرفته می باشد. این ترکیبات معدنی در واقع با هدف افزایش بهره وری و پایداری حرارتی و کاهش قیمت تمام شده محصولات نهایی به کار گرفته می شوند و حکم یک فیلر یا پرکننده را بر عهده دارند.

تولید انواع مستربچ کربنات کلسیم سفارشی

تولید انواع مستربچ کربنات کلسیم

برای تولید مستربچ کربنات کلسیم ، درصد های متنوعی از پودر کربنات کلسیم در پایه رزین های مختلف استفاده می ‌شود. مستربچ کربنات کلسیم با نام تجاری کامپاند کربنات کلسیم هم شناخته شده است و به عنوان یک پر کننده برای برخی از صنایع مخصوصا صنایع پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد. کربنات کلسیمی که در تولید مستربچ ها مورد استفاده قرار می ‌گیرد، باید دارای ساختار ویژه باشد.

در تولید انواع مستربچ کربنات کلسیم سه جز اصلی مدنظر قرار می گیرند که شامل پلیمر پایه، افزودنی شیمیایی و عامل سازگار کننده است. پایه پلیمری مصرفی در این میان معمولاً پلی اتیلن، پلی استایرن و پلی پروپیلن می باشند. از مهمترین افزودنی های شیمیایی که در این میان اضافه می‌ شوند می ‌توان به پیگمنت ها اشاره کرد. از عامل سازگار کننده در تولید انواع مستربچ کربنات کلسیم به دلیل ماهیت شیمیایی خاص با هدف افزایش پایداری حرارتی مستربچ ها استفاده می شود.

تولید انواع مستربچ کربنات کلسیم

 قیمت فروش مستربچ کربنات کلسیم

قیمت فروش مستربچ کربنات کلسیم متفاوت است. بنابراین ابتدا باید ارزیابی درستی از میزان نیاز متقاضیان از مستربین کربنات کلسیم به دست اید. عوامل مختلفی وجود دارند که می‌ توانند قیمت این محصولات را تحت تاثیر خود قرار دهند که میزان کربنات کلسیم موجود در مستربچ ها و درصد کربنات کلسیم موجود در این محصولات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. یعنی هر چقدر درصد کربنات کلسیم در این میان پایین تر باشد، مستربچ نهایی با کیفیت و مرغوبیت بیشتری تولید می شود. اندازه مش کربنات کلسیم یکی دیگر از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت نهایی مستربچ کربنات کلسیم می باشد. هر چقدر در این میان مش بندی ها ریزتر باشد، قیمت تمام شده مستربچ کربنات کلسیم بیشتر اعلام می گردد. نام برند و شرکت تولید کننده مستربچ کربنات کلسیم یکی دیگر از موارد تاثیر گذار در تعیین قیمت این محصولات است که شما مشتریان گرامی می توانید با خرید از مجموعه اورال شیمی از قیمت نهایی محصولات اطمینان کامل را داشته باشید.

چقدر این مطالب برای شما مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوای سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: 0 / 5. تعداد آرا: 0

شما هنوز رای نداده اید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

روابط عمومی اورال شیمی