کارخانه تولید انواع مستربچ کربنات کلسیم پلیمری

0
(0)

در کارخانه تولید انواع مستربچ کربنات کلسیم پلیمری، از فرایند های بسیار متنوعی برای تولید و عرضه محصولات استفاده می ‌شود و بر اساس نوع تجهیزات و دستگاه های بکارگیری شده، کیفیت نهایی مستربچ ها مشخص می گردد.

کارخانه تولید انواع مستربچ کربنات کلسیم پلیمری

 تولید مستربچ کربنات کلسیم گرید تزریق و فیلم

تولید مستربچ کربنات کلسیم گرید تزریق و فیلم یکی از بهترین محصولات تولید شده در مجموعه اورال شیمی می باشد. این ترکیبات به واسطه بهره برداری از پایه های پلیمری، عوامل سازگار کننده و افزودنی‌ های شیمیایی تولید می گردند و از نظر ظاهری شکلی شبیه گرانول به خود می ‌گیرند.

مستربچ کربنات کلسیم (Calcium carbonate masterbatch) بر اساس روش های تولیدی و نوع دستگاه ها و تجهیزات بکارگیری در تولید، دارای نمونه های متفاوتی هستند و به راحتی می توانند نیاز صنعتگران وابسته را تامین نمایند.  در تولید مستربچ کربنات کلسیم گرید فیلم و تزریق از مراحل تولیدی مختلف استفاده می گردد که در این میان مرحله فرمولاسیون، خوراک دهی، مخلوط کردن و الک کردن جزو موارد قابل توجه می باشند و هر یک از این فرآیند ها یکی پس از دیگری انجام می پذیرند تا در نهایت مستربج تولید شده کیفیت مناسبی داشته باشد.

در میان مراحل گفته شده برای تولید مستربچ ها، مرحله مخلوط کردن مواد اولیه و مواد افزودنی این محصولات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و حتماً باید در این میان از دستگاه های اکسترودر استفاده شود تا اختلاط و ترکیب مواد اولیه پودری و جامد به راحتی و با توزیع مناسب انجام پذیرد.

مزایای استفاده از مستربچ کربنات کلسیم در صنعت پلاستیک

در صنعت پلاستیک پودر میکرونیزه کربنات کلسیم به عنوان ارزان کننده و پرکننده محصول مورد استفاده قرار می گیرد که این پودر معدنی با ترکیب مواد پلیمری و افزودنی های شیمیایی در مجموعه صنعتی اورال شیمی به صورت کامپاند کربنات کلسیم ، گرانول پر کننده یا به اصطلاح عامیانه صاحبان صنایع به صورت مستربچ کربنات کلسیم پر کننده یا ارزان کننده تولید می شود .

در صنعت تولید پلاستیک از این مستربچ کربنات کلسیم به عنوان ماده پرکننده به جای مواد پلیمری مورد استفاده قرار می گیرد یکی از مزایای استفاده از مستربچ Caco3 در صنعت پلاستیک کاهش قیمت محصول نهایی می باشد با توجه به تفاوت قیمت بالای مواد پتروشیمی پلیمری با پودر میکرونیزه کربنات کلسیم و سازگاری این پودر معدنی Caco3 با رزین های ترموپلاستیکی باعث شده است صاحبان صنایع تولیدی محصولات پلاستیکی از مستربچ پرکننده کربنات کلسیم در صنعت تولید پلاستیک استفاده کنند تا قیمت نهایی تولید محصول کاهش پیدا کند.

دیگر مزایای استفاده از مستربچ کربنات کلسیم (Calcium carbonate masterbatch) در صنعت پلاستیک می توان به این موضوع اشاره کرد که استفاده از پودر معدنی کربنات کلسیم به جای پودر های پلیمری تولید شده در پتروشیمی باعث کاهش چشمگیر مواد پلیمری در محیط زیست می شود و این امر در حفظ محیط زیست از اهمیت بسزایی برخودار است .

مستربچ کربنات کلسیم گرید فیلم و تزریق

صادرات مستربچ پر کننده کربنات کلسیم پایه پلیمری

صادرات مستربج پرکننده کربنات کلسیم پایه پلیمری در سال‌ های اخیر توجه تولیدکنندگان برتر این محصولات را به خود جلب کرده است چرا که در دیگر کشور ها همانند ایران تقاضای بالایی برای خرید این محصولات دیده می شود.
مستربچ ها جزو پر کننده های ارزان قیمتی هستند که با اهداف خاصی در صنعت پلیمر و صنعت پلاستیک به کار گرفته می ‌شوند. بر اساس نظر مصرف کنندگان این محصولات، به راحتی کاهش قیمت تولیدات نهایی و افزایش کیفیت آنها را ایجاد می نمایند و برخی از تولیدکنندگان و فعالان در صنعت پلاستیک پلیمری معتقد هستند به کارگیری این پر کننده های ارزان قیمت باعث رفع بسیاری از مشکلات گذشته می شود

برای صادرات مستربچ یا گرانول پرکننده کربنات کلسیم کیفیت این محصولات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می ‌باشد چرا که در بحث صادرات باید کیفیت جزو اولویت های شرکت های تولید کننده قرار بگیرد تا افزایش صادرات و تداوم روش های صادراتی قابل توجه باشد. با افزایش صادرات مستربچ پرکننده کربنات کلسیم، پتانسیل اقتصادی قابل توجهی در ایران فراهم می گردد.

صادرات مستربچ پر کننده کربنات کلسیم پایه پلیمری

قیمت مستربج پرکننده کربنات کلسیم پلیمری

قیمت مستربچ پرکننده کربنات کلسیم پلیمری بیش از هر موردی به کیفیت و قیمت پایه های پلیمری مورد استفاده در تولید این محصولات بستگی دارد. پایه های پلیمری متنوع در این میان مورد بهره‌ برداری قرار می‌ گیرند که رایج ترین و ارزانترین آنها پلیمر های پایه پلی اتیلن و پلی پروپیلن هستند که هر کدام دارای فرآیند های تولیدی متنوع می باشند و بر اساس کیفیت و قیمتی که دارند در نهایت در این زمینه به کار گرفته می ‌شوند.

در تعیین قیمت مستربچ پرکننده کربنات کلسیم درصد خلوص کربنات کلسیم موجود در مستربچ، نوع و اندازه مش بندی ذرات کربنات کلسیم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و بر اساس این خواص فیزیکی و شیمیایی در نهایی قیمت این محصولات مشخص می گردد. برای خرید مستربچ پرکننده کربنات کلسیم پلیمری با حداقل قیمت ارتباط مستقیم با واحد های تولید کننده این محصولات یکی از ایده آل ترین روش ها می باشد.
مجموعه آورال شیمی به عنوان بزرگترین تولید کننده این محصولات در حال حاضر آماده ارائه خدمات ویژه متقاضیان در سراسر کشور می باشد و از طریق وب سایت اینترنتی خود فروش این پرکننده‌ های ارزان قیمت را نهای می نماید.

چقدر این مطالب برای شما مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوای سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: 0 / 5. تعداد آرا: 0

شما هنوز رای نداده اید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

روابط عمومی اورال شیمی