صادرات کامپاند کربنات کلسیم

0
(0)

صادرات کامپاند کربنات کلسیم به کشور های همسایه ارزش اقتصادی بالایی را برای شرکت ‌های تولیدکننده ایجاد می نماید چرا که این محصولات با حداقل هزینه ها در ایران قابل تولید هستند و از طریق صادرات، پتانسیل اقتصادی خوبی در داخل کشور ایجاد می گردد.

صادرات کامپاند کربنات کلسیم

تولید و صادرات کربنات کلسیم با مواد نو پتروشیمی

تولید و صادرات کامپاند و مستربچ کربنات کلسیم پلیمری با مواد نو پتروشیمی جزو برنامه های تجاری شرکت های تولید کننده موفق در این میان می باشد. مجموعه اورال شیمی که جزو بزرگترین شرکت های تولید کننده انواع کامپاند های کربنات کلسیم است با در نظر گرفتن این موارد تلاش می نماید که محصولاتی را با قیمت های مناسب در اختیار متقاضیان در سراسر کشور قرار دهد. در حال حاضر تولید کامپاند کربنات کلسیم با مواد نو پتروشیمی جزو رایج ترین روش هایی است که در افزایش کیفیت و قیمت محصولات نهایی تاثیرات مثبت دارد و محصولاتی که به کمک این مواد نو پتروشیمی تولید می گردند، دارای خواص منحصر به فردی هستند. در تولید کامپاند کربنات کلسیم باید از بهترین دستگاه های اکسترودر استفاده شود چرا که در مرحله اختلاط مواد اولیه و مواد افزودنی هرچقدر عملکرد دستگاه‌ ها بهتر باشد، کیفیت محصولات نهایی تضمین شده خواهد بود.

تولید و صادرات کربنات کلسیم با مواد نو پتروشیمی

مشخصات کامپاند کربنات کلسیم پلی اتیلن onگرید

از مهمترین مشخصات کامپاند کربنات کلسیم پلی اتیلن onگرید می‌ توان به شکل ظاهری این محصولات اشاره کرد که معمولاً در نمونه های سفید رنگ ارائه می گردند. این محصولات به عنوان کامپاند ضد رطوبت، کامپاند براق کننده، کامپاند بهبود دهنده مقاومت حرارتی، کامپاند فیلر و غیره شناخته شده هستند و به راحتی می توانند به بهبود خواص محصولات تولیدی را ایجاد نمایند. شکل ظاهری مستربچ کربنات کلسیم یکی از مهمترین دلایلی است که در حال حاضر از این محصولات در صنعت پلاستیک و صنعت تولید محصولات پلیمری استفاده می گردد. این ترکیبات قابلیت مخلوط شدن با مواد اولیه پلاستیکی که به شکل گرانول هستند را دارند و بعد از اختاط آنها با یکدیگر هیچگونه غبار در محیط پراکنده نمی شود. به همین دلیل تمایل تولید کنندگان محصولات پلیمری و پلاستیکی به استفاده از این تولیدات بسیار زیاد می باشد.

مشخصات کامپاند کربنات کلسیم onگرید   

قیمت فروش کامپاند کربنات کلسیم onگرید

قیمت فروش کامپاند کربنات کلسیم onگرید توسط تولید کنندگان این محصولات با بررسی تک تک مراحل تولیدی مشخص و به متقاضیان اعلام می گردد. کامپاند کربنات کلسیم در واقع یک نوع پودر و یک ماده ترموپلاستیک است که به شیوه های مختلفی امکان تولید آنها وجود دارد. در حال حاضر در بین شرکت ‌های تولیدکننده محصولات از فرآیند های پیوسته یا فرایند های بچ استفاده می گردد که در هر یک از این شرایط تولیدی، مقیاس تولید و میزان اتوماسیون محصولات با یکدیگر متفاوت بوده و همین پارامتر در تعیین قیمت فروش نهایی کامپاند کربنات کلسیم تاثیر خود را ایجاد می نماید. علاوه بر این مورد کیفیت مواد اولیه که در تولید انواع کامپاند های کربنات کلسیم به کار گرفته می‌ شوند، جزو مهم‌ترین مواردی هستند که تاثیرات مستقیم در تعیین قیمت فروش کامپاند کربنات کلسیم دارند. شایان ذکر است که کامپاند کربنات کلسیم از دو بخش اصلی یعنی پودر کربنات کلسیم و پلیمر های پایه تولید می گردد. کیفیت پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم بر اساس فرایند های تولیدی متفاوت است. همچنین پلیمرهای پایه که در این زمینه به کار گرفته می‌ شوند با نام تجاری پلی اتیلن و پلی پروپیلن شناخته شده هستند. علاوه بر موارد گفته شده تجهیزاتی که در بین شرکت های تولید کننده این محصولات مورد استفاده قرار می گیرد با یک دیگر تفاوت هایی دارند و بر اساس این مورد می توان گفت نام برند و شرکت تولید کننده این محصولات از دیگر عواملی است که می ‌تواند در تعیین قیمت فروش کامپاند کربنات کلسیم تاثیرات خود را به نمایش بگذارد. مجموعه اورال شیمی جزو شرکت های تولید کننده برتر است که با هدف جلب توجه و رضایت مشتریان بیشتر در بازار های هدف همواره تلاش می نماید که از بهینه ترین خطوط تولیدی در این زمینه استفاده نماید.

چقدر این مطالب برای شما مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوای سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: 0 / 5. تعداد آرا: 0

شما هنوز رای نداده اید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

روابط عمومی اورال شیمی