صادرات گرانول نوار تیپ + قیمت فروش

0
(0)

صادرات گرانول نوار تیپ در سال‌ های اخیر رقابت تنگاتنگی را بین تولید کنندگان و عرضه کنندگان این محصولات فراهم آورده است و از آنجایی که فعالیت شرکت ها و کارخانه های مختلف در حوزه تولید گرانول ها چندین برابر شده، مسلم است که واحدی می تواند فرایند های صادرات این محصولات را به دیگر کشور ها به انجام برساند که از بهترین فرآیند های تولیدی و همچنین بهترین روش های فروش مستقیم استفاده کرده و قیمت این محصولات را در حد پایین و مطلوب اعلام نماید.

صادرات گرانول نوار تیپ + قیمت فروش

تولید گرانول نوار تیپ به صورت خالص و کامپاند

تولید گرانول نوار تیپ به صورت خالص و در واقع با نام تجاری کامپاند تحت شرایط خاصی انجام می پذیرد؛ کامپاند ها در واقع پلیمر های مخلوطی هستند که با مواد افزودنی مختلفی تولید می ‌شوند و هدف اصلی استفاده از آنها افزایش خواص مکانیکی، حرارتی و فیزیکی جهت شکل دهی مناسب در فرایند های تزریق پلاستیک و اکستروژن می باشد و این ترکیبات معمولا به شکل گرانول های با اندازه های مختلفی ارائه می گردند.

در بحث صرفه جویی در زمان و هزینه های تولیدی به کارگیری کامپاند های خالص و با کیفیت می تواند عملکرد کاهشی مناسب را به صورت قابل توجه برای تولید کنندگان فراهم آورد.

در تولید این محصولات مراحل مختلفی پشت سر هم اجرا می  ‌شوند و در نهایت محصولاتی که به بازار ارائه می گردند از نظر قیمت و کیفیت مناسب و ایده آل باشند؛ مهم ترین مولفه ای که در تولید این نوع محصولات نقش بسزایی را برعهده دارد، مرحله ذوب کردن می باشد و در این مرحله معمولاً از انواع دستگاه های اکسترودر استفاده می شود.

در دستگاه های اکسترودر، فرایند های مخلوط کردن مواد اولیه با یکدیگر و ذوب کردن آنها انجام می پذیرد و در نهایت ماده مذاب خارج شده از اکسترودر وارد سیستم های خنک کننده بهینه شده و فرایند های سرد کردن آنها تحت شرایط خاص انجام می پذیرد.

در آخرین مرحله خشک کردن این مواد مذاب صورت می پذیرد و در نهایت برش انها بر اساس ابعاد و اندازه های مختلف انجام می پذیرد؛ شایان ذکر است که این ترکیبات به صورت گرانول ارائه می گردند و حتماً باید در شرایط خاص دمای انبار شوند تا در خواص و کیفیت آنها تغییراتی ایجاد نشود.

    • کارخانه تولید گرانول و کامپاند نوار تیپ

تولید گرانول نوار تیپ به صورت خالص و کامپاند

تفاوت گرانول نوار تیپ خالص و کامپاند

تفاوت گرانول نوار تیپ خالص و کامپاند از نظر ظاهری قابل مشاهده نمی باشد چرا که کامپاند ها در واقع نوعی مواد پلیمری مخلوط هستند که به شکل گرانول ‌ها ارائه می گردند و تنها تفاوت این دو محصول در نوع ترکیبات و میزان درصد ترکیبات تشکیل دهنده می باشد.

گرانول ها معمولاً محصولاتی هستند که به کمک مواد اولیه پتروشیمی در دستگاه های پیشرفته تولید شده و به ذرات ریز تبدیل می گردند؛ این محصولات با این شکل ظاهری که دارند در دستگاه های تزریق پلاستیک به راحتی می ‌توانند فشرده شده و قالب های مربوطه را پر کنند.

اما جالب است بدانید گرانول ها در نمونه ‌های گرانول نو و گرانول بازیافتی دسته ‌بندی می ‌شوند که گرانول های بازیافتی نیز محصولاتی هستند که از بازیافت پلاستیک ها تولید شده و قیمت بسیار مناسبی را به خود اختصاص می ‌دهند.

در مقابل این محصولات کامپاند هآ معرفی می گردند که شامل سه جزء اصلی هستند و هر کدام از اجزای تشکیل دهنده آنها وظیفه خاصی را برعهده گرفته تا در کنار یکدیگر افزایش خواص ماده نهایی ایجاد گردد؛ از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده کامپاند ها می توان به مواد اولیه پایه پلیمری، عامل های سازگار کننده و افزودنی ‌های شیمیایی اشاره کرد.

 

صادرات گرانول نوار تیپ پلی اتیلن خالص

بازار فروش و صادرات گرانول نوار تیپ پلی اتیلن خالص از آن جهت رو به رشد است که این محصولات به راحتی می توانند هزینه های تولید را تحت کنترل درآورده و به افزایش خواص مکانیکی و شیمیایی محصولات نهایی نیز کمک نمایند.

همچنین می‌ توان گفت گرانول های بازیافتی به دلیل شکل ظاهری مناسبی که دارند با ویژگی ها و عملکرد دستگاه های تزریق پلاستیک همخوانی لازم را ایجاد کرده و بهره‌برداری از آنها در قیاس با دیگر شکل های پلیمری راحت تر انجام می پذیرد.

در بحث صادرات گرانول نوار تیپ پلی اتیلن خالص تبعیت از استاندارد های جهانی در بین تولیدکنندگان اهمیت بسیار زیادی دارد؛ به عبارت دیگر شرکت‌ های تولیدکننده باید بتوانند از آخرین نسخه های استاندارد های تعریف شده در بین کشور های بین المللی استفاده کرده و بهترین محصولات را تولید و برای عرضه در بازار های صادراتی ارائه نمایند.

صادرات گرانول نوار تیپ پلی اتیلن خالص

قیمت فروش گرانول نوار تیپ خالص و کامپاند

همان طور که اشاره کردیم کامپاند ها معمولا به شکل گرانول ها عرضه می گردند که از تنوع بالایی نیز برخوردار می باشند؛ تنوع انواع گرانول نوار تیپ خالص در بازار در نوع مواد اولیه مورد استفاده در تولید این محصولات دیده می ‌شود.

بدین صورت که برخی از تولیدکنندگان از مواد پتروشیمی به عنوان بهترین مواد اولیه در تولید گرانول ها استفاده می نمایند و این محصولات را با نام تجاری گرانول های نو و دست اول به بازار های هدف ارائه می نمایند.

در مقابل شرکت های نیز وجود دارند که از ضایعات نوار های تیپ که در صنعت کشاورزی تولید می گردند استفاده کرده و از این طریق محصولات را با قیمت های پایین تر در قیاس با روش قبلی به بازار های هدف ارائه می نمایند.

بر همین مبنا در تعیین قیمت فروش انواع گرانول نوار تیپ خالص نوع مواد اولیه مورد استفاده، بیشترین تاثیر را دارد و در وهله اول بر اساس همین مورد قیمت نهایی محصولات مشخص می گردد.

البته گرانول های تولید شده از نظر شکل ظاهری و همچنین از جنبه های دیگر تفاوت هایی دارند که این پارامتر ها رابطه مستقیم با روش های تولید این محصولات دارد و در راستای همین امر، قیمت فروش متنوعی برای آنها اعلام می گردد؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت فروش انواع گرانول نوار تیپ خالص به صورت لحظه ای شما مشتریان گرامی می توانید مجموعه صنعتی اورال شیمی را انتخاب کرده و از مشاورین این مجموعه کمک دریافت نمایید.

چقدر این مطالب برای شما مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوای سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: 0 / 5. تعداد آرا: 0

شما هنوز رای نداده اید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

روابط عمومی اورال شیمی