صادرات مستربچ کربنات کلسیم گرید سفارشی

0
(0)

صادرات مستربچ کربنات کلسیم گرید سفارشی در دستور کار شرکت اورال شیمی قرار گرفته است تا از این طریق این شرکت تولید کننده بتواند سهم خود را در بهبود اقتصاد کشور اعلام نماید. برای صادرات مستربچ کربنات کلسیم باید بسته بندی های استانداردی در نظر گرفته شود تا این محصولات مطابق با نظر صنعتگران به دیگر کشور ها ارسال شوند.

Exporting custom grade calcium carbonate masterbatch

صادرات مستربچ کربنات کلسیم

صادرات مستربچ کربنات کلسیم به عنوان یک مستربج پرکننده توسط بازرگانی اورال شیمی انجام می پذیرد. این نوع محصولات به صورت فیلر یا پرکننده با هدف کاهش هزینه تمام شده محصولات نهایی و بالا رفتن کیفیت و خواص آنها به کار گرفته می شوند. مستربچ کربنات کلسیم در گروه پرکننده های سفید رنگ قرار می ‌گیرد که باعث بالا بردن دانستیه محصولات پلاستیکی و پلیمری می‌ شود و میزان جمع شدگی بعد از سرد شدن را به حداقل می رساند. همان طور که گفته شد استفاده از مستربچ caco3 در اولین مرحله باعث کاهش قیمت ‌ها می ‌شود و این پارآمتر با در نظر گرفتن کاهش میزان استفاده از پلاستیک ها در نهایت باعث کاهش آسیب به محیط زیست هم می شوند. کاربرد هایی که در حال حاضر برای انواع مستربچ کربنات کلسیم می توان در نظر گرفت، استفاده از آنها در تولید آستر ها و پلی استر ها، تولید قطعات تزریقی و بادی، تولید فیلم های پلی اتیلن، تولید مواد بسته بندی می باشد.

صادرات مستربچ کربنات کلسیم

مستربچ کربنات کلسیم پایه پلی اتیلن گرید تزریق و فیلم

مستربچ کربنات کلسیم پایه پلی اتیلن گرید تزریق و فیلم با رنگ سفید و درخشان خود به عنوان یک مستربج سفید رنگ شناخته شده است و استفاده از این محصول باعث کاهش میزان کدری تولیدات نهایی می‌ شود و شفافیت و براقیت آنها بالاتر می رود.با استفاده از این مستربچ میزان مقاومت محصولات تولیدی در برابر گرما نیز چندین برابر می شود. همچنین تولیدات در برابر اشعه فرابنفش خورشید هم مقاومت بالاتری را به خود اختصاص می‌ دهند.
شایان ذکر است که این مستربچ ها به واسطه داشتن برخی از ویژگی ها در صنعت بسته بندی بیشتر از دیگر موارد به کار گرفته می‌ شوند و برای تولید کالا هایی همچون فیلم های پلی اتیلن، ظرف و ظروف یکبار مصرف، نایلکس و نایلون ها کاربرد فراوانی دارند.  در بین فعالان در صنعت تولید فیلم های پلیمری یک مشکل جدی دیده می شود و آن این است که محصولات بعد از تولید رنگ خود را پس می ‌زنند و در راستای رفع این مشکل اقدامات بسیار زیادی بین صنعتگران انجام پذیرفته است که در سال‌ های اخیر با اضافه کردن مستربچ کربنات کلسیم این مشکل کاملا برطرف شده است و ثبات رنگی محصولات نیز تضمین شده و افزایش یافته است. در راستای همین امر به استفاده از مستربچ کربنات کلسیم گرید فیلم در صنعت مربوطه تاکید بسیار زیاد می شود.

 

♦ بیشتر بدانید: کاربرد کامپاند کربنات کلسیم در صنعت

صادرات مستربچ کربنات کلسیم گرید سفارشی

 قیمت فروش کامپاند پلی اتیلن کربنات کلسیم

شرکت تولیدی اورال شیمی به عنوان یکی از باکیفیت ترین تولید کننده های مستربچ کربنات کلسیم در ایران به دلیل استفاده از بهترین مواد اولیه در خطوط تولیدی خود حداقل قیمت را در عرضه محصولات در نظر می گیرد. به جرأت می‌ توان گفت قیمت این مجموعه تولید کننده بسیار ارزان تر از دیگر رقیبان می باشد. در تولید کربنات کامپاند پلی اتیلن کربنات کلسیم از پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم با اندازه ذرات مشخص و دانه بندی شده استفاده می گردد. این محصولات به صورت واقع بینانه ای در افزایش کیفیت تولیدات نهایی تاثیرات مثبت ایجاد می ‌نمایند، به همین دلیل صنعتگران تمایل زیادی به استفاده از آنها دارند. در تعیین قیمت فروش کامپاند پلی اتیلن کربنات کلسیم نوع کیفیت پلیمر های پلی اتیلن هم تاثیر خود را ایجاد می نماید. این محصولات به عنوان پایه های پلیمری در این میان به کار گرفته می ‌شوند و در افزایش کیفیت مستربچ های تولید شده اثرات مثبتی را ایجاد می کنند

چقدر این مطالب برای شما مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوای سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: 0 / 5. تعداد آرا: 0

شما هنوز رای نداده اید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

روابط عمومی اورال شیمی