تولیدمستربچ پلی اتیلن + قیمت خرید فروش

4.8
(17)

تولید مستربچ پلی اتیلن که مستربچ های پلیمری امروزه یکی از کاربردی ترین مواد در ساخت لوله و دیگر صنایع می باشد و قیمت این محصول متناسب با نوع مواد مصرفی متفاوت می باشد.  فروش و خرید مستربچ به صورت گسترده در ایران انجام می گیرد.

مستربچ پلی اتیلن + قیمت خرید فروش

تولید مستربچ پلی اتیلن

یکی از مواردی که برای مقاوم سازی لوله استفاده می شود، مستربچ می باشد و این ماده بازتاب دهنده نور خورشید است و خاصیت ارتقاء بخشی به لوله را دارا می باشد.

همانطور که گفته شد برای اینکه مقاومت محصولات پلی اتیلن را بالا ببریم از مستربچ استفاده می شود، نحوه تهیه و تولید مستربچ پایه برای پلی اتیلن با استفاده از فرایند ذوب شدن و روش اکسترود انجام می شود، مستربچ  که برای تولید محصولات پلی اتیلنی و دیگر محصولات به کار می رود دارای انواع مختلفی می باشند.

مستربچ های رنگی مستربچ  های معدنی، مستربچ های سفید رنگ، مستربچ های مقاوم کننده در برابر آتش سوزی و حریق، مستربچ های مقاوم کننده محصولات در برابر اشعه uv، مستربچ های کمک فرآیند و همچنین مستربچ های کربنات کلسیم و غیره از انواع مستربچ های مصرفی برای پلی اتیلن هستند.

مستربچهای رنگی جزو دسته پرکاربردترین مواد استفاده شده در پلیمر هستند از این ماده ها برای تولید محصولات پلاستیکی که کاملاً بی رنگ هستند به منظور شکل گیری و ایجاد رنگ استفاده می شود.

تنها دلیل استفاده از مستربچهای رنگی تنها ایجاد رنگهای مختلف نمی باشد بلکه با اضافه کردن این محصولات خواص فیزیکی و شیمیایی مواد دچار تغییر می شود، این محصولات کاربرد و فواید بسیاری دارد و در صنایع مختلف نظیر خودروسازی برای تهیه قسمت جلوی ماشین و همچنین قسمتهای خارجی ماشین از این مواد استفاده می شود.

درصنایع نساجی نیز از این ماده به مقدار فراوان استفاده می گردد، برای اینکه الیاف دارای رنگهای زیبا شوند که در برابر نور آفتاب و اکسیژن مقاومت بالایی داشته باشند از این مستربچها استفاده می شود، برای ساخت اسباب بازی فکری و صنایع الکترونیک نیز از این محصولات کاربردی استفاده فراوان می شود.

مستربچ پلی اتیلن

قیمت مستربچ پلی اتیلن

مستربچ پلی اتیلن دارای انواع مختلفی می باشد که هرکدام به تناسب مواد مصرفی به کار رفته در آن برای صنایع خاص استفاده می شود. قیمت مستربچ پلی اتیلن برگرفته از نوع مواد مصرفی آن می باشد.

یکی از موضوعات مهم که در خرید مستربچ پلی اتیلن باید به آن دقت شود، مستربچ  می باشد، عوامل مختلفی نظیر نوسانات قیمت نفت، میزان بهای دلار و بهای نفت، مقدار تقاضای افراد همه بر قیمت محصولات تاثیر مستقیم می گذارد.

استفاده از این محصولات دارای مزایای فراوانی می باشد که یکی از آنها ثبات خواص و یا رنگ محصولات می باشد و مزایای دیگر این است که شفافیت محصولات کنترل شده است و میزان کدری نیز قابل کنترل می باشد، در کل استفاده از مستربچ ها به دلیل بالا بردن مقاومت محصولات بسیار بصرفه بوده و ارزش پرداخت هزینه های بالا را نیز دارد.

خرید مستربچ پلی اتیلن

برای این که به توان خرید مستربچ پلی اتیلن را به خوبی انجام داد، باید نکاتی را مدنظر گرفت. برای خرید این محصول هم می توان به صورت مجازی اقدام نمود و هم می توان به صورت حضوری برای خرید اقدام کرد.

در کشورهای مختلف نظیر ایران خرید  مستربچ پلی اتیلن به راحتی انجام می شود، مستربچ  مانند هر نوع مواد دیگری دارای ویژگیهای خاص خود هستند این محصولات در فرایند تولید هیچگونه مشکلی ایجاد نمی کنند همچنین میزان استفاده از آنها بسیار کم بوده و بهینه هستند، شیدها و رنگهای متصل به فرد خود را دارند، این محصولات دارای ثبات رنگ بسیار بالا بوده و در دفعات مختلف قابل مصرف هستند، این محصولات دارای شکل براق و زیبا می باشند و دارای درصدی رطوبت هستند و دمای ذوب مشخص و پراکندگی خاص خود را دارند.

مستربچهایی که به رنگ سفید هستند دارای دو نوع می باشد مستربچ سفید یخچالی و مستربچ صدفی از جمله این موارد می باشد، این محصولات دارای مزایای خاص خود هستند و برای محافظت از تولیدات و محصولات که از جنس پلاستیک هستند به کار می رود استفاده از این محصول موجب بالا رفتن مقاومت پلاستیک در برابر گرما و حرارت شده و همچنین این مواد دارای خاصیت فرمولاسیون می باشند.

افرادی که کارهای ساختمانی انجام می دهند برای اینکه کار با کیفیتی تحویل دهند از مواد و لوله های بادوام همراه با طول عمر بالا و ماندگاری مقاومت عالی استفاده می کنند از این رو این لوله ها که توانایی جذب پرتو فرا بنفش را دارند گزینه مناسبی برای این افراد می باشد.

روشهای مختلفی وجود دارد که می توان با استفاده از آنها مستربچ پلی اتیلن ی را خریداری کرد، امروزه بیشتر افراد دارای دغدغه فکری و شغلی فراوانی می باشد از این رو تمایل دارند با آسان ترین روش محصولات مورد نظر خود را خریداری کند با پیشرفت فضای مجازی و رواج خرید اینترنتی خرید برای افراد بسیار آسان تر شده است با استفاده از خرید اینترنتی افراد می تواند محصولات را با قیمت پایین تری خریداری کنند زیرا در خرید اینترنتی مشتری به صورت مستقیم از تولیدکننده و فروشنده خرید کرده و واسطه ها در این میان حذف شده‌اند بنابراین هزینه نهایی نیز کمتر از حالت عادی است.

استفاده از مستربچهای جنس سفید موجب روشنی در محصولات مورد نظر می شود، همچنین مواد خاصیت بوگیری داشته و از این که دود زیاد شود و یا بوی نامطبوع که حاصل از دمای بالای پلاستیک می باشد جلوگیری می کنند.

میزان تاثیر مستقیم غلظت دی اکسید تیتانیوم در تهیه مستر بچه سفید از اهمیت بالایی برخوردار است، استفاده از این ماده ما بین ۲۰ الی ۸۰ درصد بر اساس کاربرد و نوع محصول متفاوت و متغیر می باشد برای رسیدن به رنگ جذاب تر معمولاً از این مواد استفاده می شود.

زمانی که درصد استفاده از این محصول بالا رود و مقدار بیشتری استفاده گردد میزان پوشش دهی رنگ آن نیز بسیار بالاتر رفته و غلیظ تر می شود از نکاتی که باید در هنگام خرید مستربچ سفید به آن دقت شود می توان به میزان پخش شوندگی محصول همچنین تراکم و غلظت رنگدانه ها و ضریب تاثیر مواد اشاره کرد.

خرید مستربچ پلی اتیلن

فروش مستربچ پلی اتیلن

ازآن جایی که شناخت افراد نسبت به این مواد بسیار پایین است ، با سرچ ساده می توانند درباره ی کاربرد این مواد و همچنین نحوه ی فروش این محصول اطلاعاتی کسب نمایند.

زمانی که در مدت طولانی لوله ها در معرض نور و اکسیژن قرار بگیرند دچار فرسایش و تخریب شیمیایی شده و طول عمر محصول به شدت دچار کاهش می یابد از این رو برای اینکه این محصول در برابر نور فرابنفش و اکسیژن و دیگر عوامل مقاوم شوند از ماده و رنگدانه هایی در تولید پلیمر پایه که منجر به جذب کردن تابشهای نور می شود استفاده می کنند.

مصرف این ماده موجب شده تا افراد بتوانند از محصولات پلیمری و پلی اتیلن بیشتر استفاده کنند، این رنگدانه ها در رنگهای مختلف همچون مشکی، سفید، آبی و سبز یافت می شود و موجب مقاومت محصول تا ۱۵ برابر بیشتر از قبل نسبت به نور فرابنفش می شوند.

مجموعه ما عرضه کننده انواع مختلف مستربچ بکار رفته در ساخت محصولات پلی اتیلن می باشد، تولیدات ما از بهترین متریال می باشد و خاصیت گرفتن بو را نیز دارند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

فروش مستربچ پلی اتیلن

این محصولات علاوه بر داشتن مرغوبیت و کیفیت بالا از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند، برای خرید عمده این محصولات کافی است به صفحه اصلی سایت ما مراجعه کرده و محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید و یا از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت با مشاورین و کارشناسان فروش ما تماس حاصل کرده و سفارش خود را به ثبت برسانید.

چقدر این مطالب برای شما مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوای سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: 4.8 / 5. تعداد آرا: 17

شما هنوز رای نداده اید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

روابط عمومی اورال شیمی