قیمت فروش مستربچ مشکی 40 درصد دوده

0
(0)

قیمت فروش مستربچ مشکی 40 درصد دوده بر مبنای چه معیار های مشخص می ‌گردد؟ آیا تعیین قیمت این ترکیبات به شرایط اقتصادی و سیاسی و یا نوسانات قیمت ارز در کشور های تولید کننده و مصرف کننده وابسته است؟ برای تکمیل اطلاعات با ما همراه باشید.

قیمت فروش مستربچ مشکی 40 درصد دوده

تولید مستربچ مشکی با کیفیت و اقتصادی

تولید مستربچ مشکی با کیفیت و مقرون به صرفه باید با تمرکز و دقت بالای انجام پذیرد چون خریداران این ترکیبات در واقع با هدف ارتقای کیفیت محصولات و توسعه اقتصادی خطوط تولیدی خود و از آن طرف کاهش هزینه‌ های تولیدی به خرید این ترکیبات مشغول می‌ شوند  و آنها را جایگزین دیگر شکل‌ های پلیمری می‌ نمایند، پس بهتر است تولید کنندگان هم بر مبنای دانش ‌های روز دنیا به تولید مشغول شوند تا بتوانند تمامی انتظارات خریداران را تامین نمایند.

تولید مستربچ های مشکی با کیفیت در حال حاضر نسبت به گذشته پیشرفت‌ های بسیار بیشتری داشته است، به عنوان مثال در گذشته این ترکیبات با اندازه ذرات درشت ‌تر معرفی می ‌شدند که تاثیرگذاری آنها نسبت به نمونه ‌هایی که در حال حاضر با اندازه ذرات ریزتری تولید می ‌شوند، کمتر است به همین دلیل تولید کنندگان برتر از تمامی برنامه‌ ها و استاندارد ها برای افزایش کیفیت این مستربچ ها استفاده می ‌نمایند.

سنجش کیفیت انواع مستربچ های مشکی بر مبنای براقیت، میزان رنگ دهی، میزان جریان پذیری و خواص مکانیکی و فیزیکی آنها مشخص می ‌شود و تولید کنندگان باید به روش ‌های تولیدی و نوینی دستیابی داشته باشند تا بتوانند این شرایط مطلوب را در تولید محصولات فراهم آورند، تولید کنندگان انواع مستربچ مشکی با تلاش فراوان و انجام تحقیقات زیاد به این موضوع رسیدند که هر چقدر میزان افزودنی‌ ها و نوع توزیع دوده در تولید این محصولات بهتر انجام پذیرد مسلماً ویژگی ‌های گفته شده برای مستربچ مشکی مهیا می ‌گردد.

پارامتر گفته شده در درون دستگاه‌ ها و تجهیزاتی که در آنها کنترل دما به خوبی انجام می ‌پذیرد قابل اجرا است، بحث کنترل دما در تولید انواع مستربچ های مشکی از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار می ‌باشد چون در صورت پایین بودن دما، ترکیب خوب پلیمر ها و دیگر مواد افزودنی انجام نمی‌ پذیرد و در صورت بالا بودن میزان چسبندگی مستربچ ها قابل توجه نبوده و امکان استفاده از آنها در تولید محصولات با کیفیت وجود ندارد.

بهترین زمان برای تولید مستربچ ‌های با کیفیت با چسبندگی بسیار زیاد در واقع زمانی است که دما به خوبی کنترل شود و در حالت متعادل قرار داشته باشد.

Sale price of black masterbatch

فروش مستربچ مشکی مقرون به صرفه

مستربچ مشکی از نظر صنعتگران یک محصول مقرون به صرفه است و فروش بالایی را در سال‌ های اخیر تجربه کرده، اما دلیل اصلی این نظریه چیست؟ برای پاسخ این سوال باید مزیت‌ های استفاده از این ترکیبات را در مقایسه با دیگر شکل‌ های پلیمری بررسی نماییم.

با انجام تحقیقاتی می ‌توان به این موضوع رسید که مستربچ های مشکی رنگ شکل ظاهری متفاوتی نسبت به دیگر شکل‌ های پلیمری دارند و به همین دلیل در زمان استفاده در خطوط تولیدی هیچگونه گرد و غبار را ایجاد نکرده و رنگدانه‌ ها و پیگمنت ‌های موجود در آنها در هوا پخش نمی ‌شود، این پارامتر بسیار ویژه هم باعث صرفه ‌جویی در مصرف مواد اولیه می ‌شود و هم سلامت کارکنان و کارگران را تضمین می‌ نماید.

پخش و یکنواختی بهتر رنگ مورد نظر در محصولات نهایی از دیگر مزیت‌ های استفاده از این فرآورده‌ ها در مقایسه با دیگر شکل‌ های پلیمری است، در تولید مستربچ های مشکی معمولاً امکان استفاده از پلیمر های بازیافتی هم وجود دارد و این پارامتر می‌ تواند در کاهش قیمت نهایی این تولیدات در مقایسه با مواد اولیه پلیمری نو تاثیر داشته باشد؛ افزایش سرعت تولید در خطوط تولیدی محصولات پلاستیکی و پلیمری از دیگر مزیت ‌های مستربچ مشکی است که آن را به یک محصول مقرون به صرفه و اقتصادی تبدیل کرده است.

قیمت خرید مستربچ مشکی 40 درصد دوده

اگر به دنبال یافتن معیار های تاثیرگذار در تعیین قیمت خرید مستربچ مشکی 40 درصد دوده هستید حتماً روش‌ های تولیدی متنوع این محصولات را مورد مطالعه قرار دهید؛ در این شرایط به خوبی درک خواهید کرد که تولید کنندگان با انتخاب هر یک از روش ‌های تولیدی فرصت ‌های متفاوتی را پیش روی داشته و با دانش‌ های روز دنیا و انتخاب ‌های متناسب می ‌توانند محصولات مقرون به صرفه ‌ای را به بازار ارائه نمایند.

علاوه بر روش‌ های تولیدی متنوع، مواد اولیه‌ ای که برای تولید انواع مستربچ ‌ها در نظر گرفته می ‌شود از نظر کیفیت و سایر مشخصات با یکدیگر تفاوت ‌هایی دارند که تفاوت قیمتی آنها اولین پارامتر قابل توجه خواهد بود، به عنوان مثال رنگدانه‌ های دوده که در تولید این محصولات به عنوان اصلی ‌ترین افزودنی به بهره‌ برداری می ‌رسند، ممکن است از نمونه‌ های طبیعی یا مصنوعی انتخاب شود، نمونه‌ های طبیعی مسلماً قیمت پایین‌ تری دارند، در صورتی که نمونه‌ های مصنوعی با داشتن درجه خلوص بالا قیمت بالاتری را هم شامل می ‌شوند.

تمامی این موارد دست به دست هم می‌ دهند تا در نهایت یک مستربچ مشکی رنگ با قیمت منصفانه تولید و روانه بازار شود، علاوه بر تمامی موارد گفته شده شاید بتوان انصاف واحد های تولید کننده را هم در بحث قیمت گذاری این محصولات دخیل دانست چون برخی از تولید کنندگان اصلاً رضایت مشتری‌ ها را ملاک ندارند و بر اساس هزینه ‌هایی که پرداخت می‌ کنند و سود قابل توجه بالایی که دارند قیمت گذاری نهایی را انجام می ‌دهند و در مقابل تولید کنندگانی هستند که با برآورد هزینه‌ های پرداختی و احتساب مقدار کمی سود، قیمت منصفانه‌ تری را برای تولیدات در نظر می ‌گیرند؛ پس بهترین راه حل در این میان مراجعه به مجموعه اورال شیمی به عنوان منصفانه‌ترین تولید کننده انواع مستربچ ها می ‌باشد.

چقدر این مطالب برای شما مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوای سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: 0 / 5. تعداد آرا: 0

شما هنوز رای نداده اید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

روابط عمومی اورال شیمی